Nakup pralnega in susilnega stroja

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
....ter ostale tehnike...

opremit moram vec stanovanj, potrebujem 5 pralnih in 6 susilnih strojev.

gre za najemniska stanovanja zato ni point v izbiri najbolj optimalne storitve ampak nekaj s srednjo+ kvaliteto in ugodno ceno. Ce kdo ve kje bi lahko dobil ugodnejso ceno zaradi kolicine se priporocam. Hvala :)
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.431
858
113

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
....ter ostale tehnike...

opremit moram vec stanovanj, potrebujem 5 pralnih in 6 susilnih strojev.

gre za najemniska stanovanja zato ni point v izbiri najbolj optimalne storitve ampak nekaj s srednjo+ kvaliteto in ugodno ceno. Ce kdo ve kje bi lahko dobil ugodnejso ceno zaradi kolicine se priporocam. Hvala :)
Najprej bi gledal na dolžino garancije in servis. Sam pri večjih nakupih prisegam na Big Bang - še vedno so bili najcenejši.

Konec koncev tudi kak nizkocenovnik zna bit OK, razen seveda če so to "garsonjere za jurja" mesečno, potem najemnik pričakuje malo boljše firme.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Ne ne, cisto nor alen cenovni rang in razlicno velika stanovanja. Samo glede na cene ki so za najem sem mnenja da spadajo taki aparati zraven.
Hvala za predloge
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Kar sem sam videl najemnih stanovanj, so bili ti stroji povsod Gorenje, kar se mi zaradi servisa še danes zdi še kar smiselno kljub znanemu upadu kvalitete.

Po drugi strani pa ravno nasproten argument: med nizkocenovniki so mi sicer nekako simpatični še karkoli ima Hofer v ponudbi (če seveda dajo 5 let garancije, ker nimam pojma kako je z zanesljivostjo serviserjev).

Vsekakor pa gre pohvaliti, da kljub temu, da iščeš za lasten biznis nisi najprej razposlal mejla vsej žlahti, češ da moraš nabrati 10 starih, izrabljenih (ampak da še delajo!) strojev. (Še en trik vseh landlordov je klicanje v vse mogoče M-tehnike, če imajo kaj razstavnih, že solidno obuškanih modelov :)).

Kot najemnik pa še v razmislek za konec: če je 6 stanovanj, in v enem ni prostora za pralni in sušilni stroj, odpri tošl in za tja kupi kombiniranega...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974
....ter ostale tehnike...

opremit moram vec stanovanj, potrebujem 5 pralnih in 6 susilnih strojev.

gre za najemniska stanovanja zato ni point v izbiri najbolj optimalne storitve ampak nekaj s srednjo+ kvaliteto in ugodno ceno. Ce kdo ve kje bi lahko dobil ugodnejso ceno zaradi kolicine se priporocam. Hvala :)

mediaworld.it
mediamarkt.at
majdic.at

zdaj majo akcije, črni petek, črni teden itd.... cene so v nekaterih primerih kar fino znižane

zupanc je tud okej, vredno povprašat
 
....ter ostale tehnike...

opremit moram vec stanovanj, potrebujem 5 pralnih in 6 susilnih strojev.

gre za najemniska stanovanja zato ni point v izbiri najbolj optimalne storitve ampak nekaj s srednjo+ kvaliteto in ugodno ceno. Ce kdo ve kje bi lahko dobil ugodnejso ceno zaradi kolicine se priporocam. Hvala :)


kaj pa pod ostalo tehniko smatraš? kaj moraš nabavt? Ker potem združi nakup pralcev, sušilcev in teh zadev, ker lahk dobiš fajn popust

ker se zgoraj omenja Gorenje in če morš še kaj druzga nabavt in če ciljaš da bi to lahko bilo od gorenja pejt direktno do njih v Velenje. Bi znalo biti to daleč najcenejše.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Kar sem sam videl najemnih stanovanj, so bili ti stroji povsod Gorenje, kar se mi zaradi servisa še danes zdi še kar smiselno kljub znanemu upadu kvalitete.

Po drugi strani pa ravno nasproten argument: med nizkocenovniki so mi sicer nekako simpatični še karkoli ima Hofer v ponudbi (če seveda dajo 5 let garancije, ker nimam pojma kako je z zanesljivostjo serviserjev).

Vsekakor pa gre pohvaliti, da kljub temu, da iščeš za lasten biznis nisi najprej razposlal mejla vsej žlahti, češ da moraš nabrati 10 starih, izrabljenih (ampak da še delajo!) strojev. (Še en trik vseh landlordov je klicanje v vse mogoče M-tehnike, če imajo kaj razstavnih, že solidno obuškanih modelov :)).

Kot najemnik pa še v razmislek za konec: če je 6 stanovanj, in v enem ni prostora za pralni in sušilni stroj, odpri tošl in za tja kupi kombiniranega...
Stanovanj je 5 in eno v katerem zivim in nima susilnega stroja...in sem si zazelel da bi tudi sebi privoscil enega :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in johan_blond

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
kaj pa pod ostalo tehniko smatraš? kaj moraš nabavt? Ker potem združi nakup pralcev, sušilcev in teh zadev, ker lahk dobiš fajn popust

ker se zgoraj omenja Gorenje in če morš še kaj druzga nabavt in če ciljaš da bi to lahko bilo od gorenja pejt direktno do njih v Velenje. Bi znalo biti to daleč najcenejše.
Pod ostalo tehniko smatram se kuhalne plosce in pecice...samo to bo najverjetneje v sklopu kuhinjniz ikee
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
  • Všeč mi je
Reactions: MieleFan