najem koče

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.792
273
83
Največja slovenska vas
Za praznovanje dveh rojstnih dnevov iščem kočo v širši okolici Lj, to pomeni do cca. 80km v katero koli smer iz Lj. Pogoji so, da ima +/- 30 ležišč, elektriko, vodo, lokacija odmaknjena od ostalih ljudi, ki bi jih znalo motiti praznovanje in seveda primerna cena. Kočo bi potreboval za en vikend v maju, datum še ni točno določen. Ideje, predlogi, izkušnje, slike, kontakti... dobrodošli, lahko tudi na ZS.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.752
645
113
Probaj se pozanimat v Gostišču Koren na Podljubelju, morda ti lahko pomagajo
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.633
-281
113
Lovska koča v Begunjah nad Cerknico... je kr fajn bajta... pa zunaj pokriti žar, balinišče, parking, narava, nobenega soseda,...

se mi zdi, da so vmes nehali oddajat, ker je bilo par takih kre.tenov k so jim vse razbil in stene nasvinjal, tko da če ste taki, raje ne kličite...
smile-1.gif
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.792
273
83
Največja slovenska vas
Hvala obema.

@dentex: Tisto mi po opisu sodeč ne deluje kt da bi nam ustrezalo

@msenjur: Ta v Cerknici je v ožjem izboru že nekaj časa. Glede nato, da si že bil, kako je s spanjem?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Lovska koča v Begunjah nad Cerknico... je kr fajn bajta... pa zunaj pokriti žar, balinišče, parking, narava, nobenega soseda,...

se mi zdi, da so vmes nehali oddajat, ker je bilo par takih kre.tenov k so jim vse razbil in stene nasvinjal, tko da če ste taki, raje ne kličite...
smile-1.gif

Elita alterja je enkrat tam počela nekaj podobnega... Al je bil še Sux?
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
2
18
Zg. Gorenjska
Lovska koča Hotedrščica..

Poskusi najti, imeli smo tam eno fantovščino, super zadeva..

Za spanje je po spominu dovolj, notri kuhinja in večja soba z mizami (kot recimo v gostilni za zaključeno družbo 30-ih..), zunaj za sedeti, roštilj, itd...
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
V prvi si že bil? Se da najeti za družbo in zapreti za javnost? Poznaš ceno?

Bil.
najeti se da posebni prostor. Zapreti se popolnoma ne da a če za kupiš vse postelje nimaš problema. Upravnik ti speče janca ali odojka pa se zjutraj imate zajtrk.
Mi imamo vsako leto polharijo in se kakšen rojstni dan pa smo vedno zadovoljni.
Cena spanja pa je nekaj evrov po glavi.

Na spodnjem link pa je koča katero najames in si sam tam. Cena pa je mislim da 130 e za vikend.

Velika koča je tudi podstene v kocevskem Rogu kjer lahko tudi kričite ko živali in vas nihče ne sliši.