Najem koče

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Vem, začenjam že ničkolikokrat odprto temo ... a mogoče dobim kakšno novo info ...

Skratka, tisti vikend pred božičom bi najel neko kočo za fešto. Ker sem omejen z datumi, so out of the question koče ki jih poznam (stična, višnja gora ipd ..), jamarska pri logatcu pa tudi če ne, res ni glih najbolj snažna (mišji dreki povsod nazadnje ko sem bil tam).

Fajn bi blo da ma vsaj nekaj prenočitvenih kapacitet, pa tja za ene 20 folka za feštat, pa šiiirša okolica LJ (torej murska sobota ne velja ravno, če pa je npr celje in okolica pa ni problema)
smile-1.gif


Skratka.. s predlogi na dan ...

Najlepša vam dala
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Najlepša hvala za dober nasvet! To sem potreboval!

Sicer imam rezervirano za en vikend prej že lep čas, samo zdaj datum ne pride več v upoštev, zato moram zamenjat.

LP
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Ena koča prav za fešte je v polhovem Gradcu. Imena ne vem, lahko pa se pozanimam. Majo v zgornjem nadstropju jogije pa deke za pokrit, samo zgoraj ni ogrevano
bonk.gif
Tak, da smo jih mi kart dol nametali v glavno sobo/pritličje in spali poleg peči.Pa za male pare jo tut kkompletno spučejo, da nimaš nobenga dela po čagi.
 

mish

Pripravnik
18. avg 2007
181
0
16
Obišči stran
Opa, sliši se obetavno!
smile-1.gif

Maš kakšne kontakte? Za koliko ljudi je? Pa je verjetno osnovna higijena zagotovljena ane (da ni tko kot sem pisal za jamarsko logatec)?
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Dobiš jutri podatke, kje pa za kolko
wink-1.gif


Nas je blo ene 25 ali pa še več, spalo pa nas je tam ene 15. Higiena je OK, vse je blo spucano , ko smo prišli.V glavni sobi je tut vlki pult, kjer se pripravi hrana, toči pijača, suče muzika...
 

kreso

Pripravnik
16. nov 2008
37
0
6
Živjo

Da nebom odperu nove teme..zanima me, če kdo pozna kšno kočo v okolici Ljubljane za dneve 31.1 pa 1.1. , se pravi dve noči. Za okol 20 ljudi. Hvala

lp.