Najceneje v Istanbul

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Ojla. Kako najceneje z avijonom v Istanbul?
Datum odhoda: okvirno 30.10.
Datum prihoda nazaj: okvirno 8.11.
Načeloma bi blo najboljš tko, da je odhod v petek po šihtu in prihod nazaj čez 9 dni pred šihtom, da se porabi samo 5 dni dopusta.

Torej našel sem sedaj povratno karto za malo manj kot 250€, adrija iz ljubljane. V poštev pridejo tudi bližnja letališča.
Any fresh ideas?

LpTuši
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Kar drago v bistvu... sploh ker je popolnoma izven sezone.

Kaj pa Turkish? Iz Benetk je običajno ceneje kot LJ.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Težka bo ceneje, vsaj iz Brnika, če je pa od drugje mora biti pa vsaj toliko ceneje da se ti bencin + parking povrneta pa da ti še kaj ostane, pa si spet tam tam, ali se ti splača za 10 eur plusa daleč prevažat, kar ti še več časa vzame, za neko pametno razliko se pa splača. Tudi ko so kakšne akcije, mislim da je za Istanbul ni. Iz Brnika v Turčijo vozita pa in Adria in Turkish Airlines. Ne vem, pred leti sem šel dol in plačal preračunano 300 eur + takse za karto. Tako da cene so kot kaže še vedno tam tam.
rolleyes-1.gif
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Jst sm šla v Instanbul iz Zürich-a, pa je bilo cenejš. Do tja so me peljali. Nazaj sm šla do Brnika z avionom..
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.265
794
113
Jst sm šu v Istanbul iz Lj z vlakom. Odhod je bil v petek ob osmih zvečer, prihod pa v nedeljo ob dvanajstih. Najel sm spalni vagon do Sofije, ker do Istanbula ne morš rezervirat. Je pa zadeva kr zanimiva, sej greš čez cel kup držav. Mislim, da je bila ena smer okrog 14K SIT. Pot je dolga ampak v eno smer še zanimiva. Sicer ko sm pršu v Istanbul sm šu takoj na agencijo in vzel avion za domov, ker se mi ni dal več vozit 1,5 dni. Zate to najbrž ne pride v poštev, ker greš samo za devet dni. Je pa najcenej.

lp
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Ker je res izven sezone, se ti bo po vsej verjetnosti Brnik res najbolj splačal. Drugače pa so najbolj frekventni leti iz nemških letališč, kjer je München še najbližje. Jaz sem lani malo pred novim letom samo prišla na letališče in na šalterju Turkish Airlines kupila last second povratno karto za 65 €
smile-1.gif


Lp, Mitzy
 
Nazadnje urejeno:
let iz Benetk z Lufthanso preko Muenchena
30/10. 08/11 Details 209,00 - 8 € 201,00€
30 Okt Lufthansa LH4099 Venedig 17:05 18:10 München
30 Okt Lufthansa LH3354 München 19:25 22:55 Istanbul

Möglichkeit(en) für Rückflüge
--------------------------------------------------------------------------------
Datum Fluggesellschaft Flug Abflugort Uhrzeit Abflug Uhrzeit Ankunft Ankunftsort
8 Nov Lufthansa LH3355 Istanbul 06:35 08:15 München
8 Nov Lufthansa LH4096 München 11:05 12:05 Venedig

Ali ce vas je vec in se zapeljete v Budimpesto - zdaj je samo se 50 km brez avtoceste:

Outbound: Budapest - Istanbul
Friday, October 30, 2009
12:05 Budapest (BUD)
14:55 Istanbul (IST)
Malev Hungarian Airlines (MA)
1:50 0 stop(s)

flight details

Return: Istanbul - Budapest
Sunday, November 08, 2009
15:40 Istanbul (IST)
16:35 Budapest (BUD)
Malev Hungarian Airlines (MA)
1:55 0 stop(s)

flight details



Price per traveller including tax €71 (enainsedemdeset evrov povratna karta)
 

grajbos

Fizikalc
23. mar 2009
2.098
0
36
Citat:
Uporabnik Ateis pravi:
Jst sm šu v Istanbul iz Lj z vlakom. Odhod je bil v petek ob osmih zvečer, prihod pa v nedeljo ob dvanajstih. Najel sm spalni vagon do Sofije, ker do Istanbula ne morš rezervirat. Je pa zadeva kr zanimiva, sej greš čez cel kup držav. Mislim, da je bila ena smer okrog 14K SIT. Pot je dolga ampak v eno smer še zanimiva. Sicer ko sm pršu v Istanbul sm šu takoj na agencijo in vzel avion za domov, ker se mi ni dal več vozit 1,5 dni. Zate to najbrž ne pride v poštev, ker greš samo za devet dni. Je pa najcenej.

lp

Da ne bom odpiral nove teme...

Zanima me, kako si takrat uredil pot z vlakom do istanbula? Direktna pot ali prestopiš na postajah? Omenil si Sofijo...
Jaz sem gledal varianto iz MB do Beograda, od tam pa v Istanbul, vendar mi nekako ne pašejo tiste večdnevne variante, ki jih ponujajo srbske železnice.
Je kakšna klasična varianta - ali enosmerne vozovnice ali povratne vozovnice?
 

Flacco

Pripravnik
17. mar 2009
273
0
16
Mislim, da ima Adria ponovno neko akcijo, ki te stane 140 EUR za vse adrijine destinacije (z takso vred)...Malo pobrskaj. Tako mi je povedal kolega, tako da nisem 100 %.
 

grajbos

Fizikalc
23. mar 2009
2.098
0
36
Hvala za info, cena je res nizka... Vendar datuma še nimama določenega, pa bolj naju mika vlak...
Pravzaprav letalo odpade
smile-1.gif
Lahko, da bova na koncu, če ne bo neke ugodnejše variante z vlakom, šla za avtomobilom.