Načrtovana pot na PCju --> mobile

drJaser

Zelenc'
24. feb 2008
8
0
1
Iščem po forumu in ne najdem nič uporabnega za moj problem...
Doma bi namreč rad na PCju sestavil pot, torej klikal križišča po katerih naj bi se potem vozil.. program bi mi takoj javil da v npr. enosmerno ulico ne morem zapeljat..(torej obvlada enosmerne ipd..).. na koncu bi predvideno ruto izvozil v nek fajl, ki bi ga importiral v neko navigacijo na mobilcu (garmin ali podobno..)..

obstaja kaj takega na PCju ?

thx & lpb
 

drJaser

Zelenc'
24. feb 2008
8
0
1
a pa obvlada enosmerne ulice..torej da mi takoj javi da tam naprimer ne morem zavit levo... ipd ??

(Garmin City Navigator Europe v2010 20 NT MapSource) <-- a to je to ?
 
Nazadnje urejeno:

drJaser

Zelenc'
24. feb 2008
8
0
1
v AR 2.3 sicer lahko kreiram track ampak mi dovoli da grem tudi v enosmerne ..torej to ni to
 

drJaser

Zelenc'
24. feb 2008
8
0
1
ql..najdu
smile-1.gif


thx
 

drJaser

Zelenc'
24. feb 2008
8
0
1
aja.. še nekaj .. z upgrade na AR3.0 .. a se pridobi kej konkretnega al je samo kozmetika ?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Prvo si razjasni osnove kaj je track (sled) in kaj je ruta (route).

Ko kreiraš ruto za motorno vozilo se izogiba enosmernim ulicam, razen če je napaka v karta in ni ulica pravilno vnešena.
No pokaži kje te "narobe" vodi... (zadnja karta je sicer Ar 3.0)

Ali pa se narobe razumeva in ti sploh nočeš, da bi se po enosmernih vozil?
smile-1.gif

Ker jaz govorim samo o tem, da te ne usmerja v napačno smer vožnje, torej narobe po enosmerni.

Če pa hočeš specialno rutanje in vodenje pa si v Mapsourcu določi prefereneces/routing/advanced natančno kje te naj vozi, katerim ulicam se naj izogiba itd...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik drJaser pravi:
aja.. še nekaj .. z upgrade na AR3.0 .. a se pridobi kej konkretnega al je samo kozmetika ?

Saj piše kje so spremembe... Avtocestni križ npr. itd.