na pošti izgubljen paket

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
ali ima že kdo izkušnje z podobnim primerom:

pribljižno 25 dni nazaj sem poslal naročniku paket z plačilom po povzetju, do sedaj še ni ne denarja od morebitnega prevzema paketa ne paketa ki bi moral biti vrnjen pošiljatelju(meni) v primeru da paket ni bil vročen naročniku. .
pred parimi dnevi sem šel na pošto in se pozanimal kaj je s paketom uslužbenka je zapisala in rekla da je najbrž nekaj narobe z tem in da mi bo sporočila ko izve dejansko kaj je s tem.

vsebina paketa je vredna nekje 100eur vendar nisem onačil kot vrednostni paket ampak samo kot priporočeno z plačilom po povzetju

drugače pa zelo veliko pošiljam po pošti in do sedaj ni bilo še nikoli nič narobe


kako na pošti rešijo tako zadevo če je bil paket izgubljen ipd..
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Če je bil paket poslan priporočeno, daj narediti poizvedbo (obstaja evidenca oz. podpisi poštarjev o prevzemu), če nič drugega boš izvedel, kje je paket izginil. Za samo vrednost pa se lahko v vsakem primeru obrišeš pod nosom...
tongue-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Če je paket izgubljen in ga nisi zavaroval, boš nazaj dobil poštnino, ki si jo plačal.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
paket se je čudežno najšel poštar ga je pripeljal z kombijem ampak se mu ga ni dalo ven zložit tako da je pustil samo obvestilo v nabiralniku da ga naj pridem iskat na pošto po 15 uri



bil sem doma in sem ga videl ,ko se je pripeljal ampak sem mislil da ni zame ampak za kakega soseda

lenoba pa taka
hysterical-1.gif




modelu ki ga je pa naročil in ni dvignil bom pa je...l ma...u
bonk.gif


ker sem moral plačati poštnino za do naročnika 8,50 eur in še sedaj ko se je paket vrnil (ker ga ni dvignil)8,50 eur

tko da je vse skup 17eur v nič
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Se zgodi, kaj češ, jaz sem tudi telefon enemu v Koper enkrat poslal pa sem po malo manj kot 3 tednih dobil nazaj ker oni v 15 dneh ni prevzel paketa. Še naprej pošiljam in se mi to kasneje več ni zgodilo
 

vejca

Pripravnik
Meni se je tudi že zgodilo, v prekmurje sem poslala eno jakno ki sem jo prodajala, ker denarja po enem tednu ni bilo sem v imeniku poiskala telefonsko in poklicala. Oglasila se je gospa ki sem jo težko razumela , povedala mi je da je verjetno njena vnukinja "spet" kaj naročila in potem ko poštar prinese zavrne.
poštar mi je paket prinesel nazaj jaz pa sem lepo še 1x plačala poštnino.