N95 & Garmin = Problem z daljšo ruto

Swiper

Pripravnik
18. dec 2008
42
0
6
Pozdravljeni,
Inštaliral sem Garmin Mobile XT na en N95, dal gor AR, SCG Route in CNE 2010.10. Vse mape so krati vklopljene. Ko iščem kaj po Sloveniji mi zadeva dokaj hitro gre in vse dela OK. Ko ičšem kaj na Nizozemskem npr, za neke rute mi napiše "Napaka pri izračunu rute: na voljo ni dovolj pomnilnika". Kartica je 8 GB in je prosto še kakih 900 MB.
V čem je finta?:(

Hvala.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Swiper pravi:
Pozdravljeni,
Inštaliral sem Garmin Mobile XT na en N95, dal gor AR, SCG Route in CNE 2010.10. Vse mape so krati vklopljene. Ko iščem kaj po Sloveniji mi zadeva dokaj hitro gre in vse dela OK. Ko ičšem kaj na Nizozemskem npr, za neke rute mi napiše "Napaka pri izračunu rute: na voljo ni dovolj pomnilnika". Kartica je 8 GB in je prosto še kakih 900 MB.
V čem je finta?:(

Hvala.
Da telefon nima dovolj delovnega spomina (RAM), da bi lahko prežvečil pot. Tudi na E71 se to dogaja, probal sem Den Helder, ravno tako NL. Rešitev je, če že res misliš telefon za rako pot uporabljati, da narediš dve poti, ki imata skupno končno in izhodiščno točko.
 

Swiper

Pripravnik
18. dec 2008
42
0
6
Se pravi, nič ni do samega telefona?:) Jaz sem mislil da on uporavlja kaki virtualni ram iz prostega placa iz same memorije telefona
smile-1.gif
pagefil.sys :D
Prva ruta do Pariza, pol druga za naprej.. Nekaj takega?