N: električar/elektromonter/vezalec/vodja

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 474
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik 474



Najprej vsem srečno in uspešno 2015!!!
Hkrati pa morda priložnost za tiste, ki iščete nov začetek v 2015. V podjetju FMT Servis d.o.o. (Maribor) iščemo nove sodelavce in sicer s področja elektrike: Tako iščemo naslednje tipe:
- elektromonter
- vezalec (sestavljalec) elektroomar
- vodilni elektromonter - skupinovodja
- vodilni elektromonter - delovodja
Pogovorno znanje angleščine in/ali nemščine, vodilni kader dobro znanje nemščine. Delo pretežno Avstrija/Nemčija in Slovenija.
Več info pod zasebno.
LP
Gargy
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.208
699
113
Pozdravljen

Iščete samo delavce, ali tudi oddajate delo ven.

Recimo sestavljenje elektromar?

Lahko na zasebno
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Žal ne, imamo zelo dobro opremljeno delavnico, primanjkuje nam pa kader ;-)
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Kakšni pa so pogoji glede izobrazbe? Če nisi iz elektro foha, pa vseeno znaš kaki luster zmontirat ipd...
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.563
21
38
Škofja Loka
Dobri so šli v s.p. v tujino mi je nekdo rekel, da dobi 2000 evrov v Avstriji (pri nas 700 evrov), pa brez da mu kdo teži, kdaj bo delo opravljeno, ko pride konc dneva to mora bit narejen, na pavzo lahko gre kadar hoče.
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.208
699
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Kaj ima delavnica veze pri tem?
Zanima me a date projekt, objekt, hiso za elektrificirat, cena dogovorjena, lastno orodje itd?

Enako vprašanje sem jaz postavil za elektromare.

Ker imam delavca zaposlenega pri sebi in imamo včasih preveč, včasih pa premalo dela.

In bi takrat lahko ponudili svoje usluge.
Oni dajo material, mi jim vrnemo končni izdelek.

Da bi se pa vozili v Maribor pa ni računice.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
150k folka brezposelnega, tukaj se pa delomrzneži pačijo, ko jim ponujaš delo.

Zgleda,da bo treba ponudit najmanj jurja osnove + služben avto + stanovanje.
cheer.gif
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.208
699
113
Mi ponujamo proste kapacitete.

Delali bi po normativu za fiksno dogovorjeno ceno.

Poberemo material, vrnemo izdelek.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
150k folka brezposelnega, tukaj se pa delomrzneži pačijo, ko jim ponujaš delo.

Zgleda,da bo treba ponudit najmanj jurja osnove + služben avto + stanovanje.
cheer.gif

Mislim, da ne bo to držalo, jaz dam tedensko vsaj 5 prošenj in še toliko klicev.....
Odgovor pa dobim tak, ŽAL NISTE USTREZEN KANDIDAT ZA TO DELOVNO MESTO, ali pa sploh ni odgovora.
Tako, da vas prosim, ne nekaj na pamet govorit
ne-ne-1.gif
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.208
699
113
V bistvu smo trgovina z industrijsko opremo.

Imamo pa zaposlenega tudi električarja (bolj mehatronika) iz Bosne.
Fant je res dober predvsem za servis opreme, ki vsebuje elektro, elektronske in elektromehanske dele.

In zanj nimamo dovolj dela (je zaposeln za polovični delovni čas), ker če bi nam ušel je pa spet problem, ker ostanemo brez človeka, kadar ga rabimo.

Prej je delal pri drugih firmah, ampak so bile vse slabe, tako, da pogosto ni bilo plačila. (Mi smo ga pa tam renatli), sedaj je pa obratno.

Aja

Kraj Ljubljana.
 
Nazadnje urejeno:

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik Abomination1 pravi:
In kakšnega faha si?Če si kakšen stručko, magari neizobrražen problema z izobrazbo povečini ni.

V moji mladosti ni bilo dnarja za izobraževanje, žal in sem se z 15. leti zaposlil v firmi brez prošnje, danes pa vemo kako je...
Sem zadnjič dobil odgovor od znane kozmetične firme, odgovor, da za pranje plastičnih sodov rabijo delavca z tehnično šolo
bonk.gif

Tako, da sem že marsikaj doživel, kaj takega pa še ne, žal je pač tako v naši banana republiki
10.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Da poizkušam odgovorit na čimveč vprašanj:

S.P. - jev ne najemamo, ker imamo lastne kapacitete (odgovor za BLABLABLA). Imamo proizvodne prostore, imamo orodje. Delo v MB je sestavljanje elektroomar za naročnika (ali je to zunanji izvajalec, ali je to FMT Avstrija). Ti dostavijo material, mi vrnemo končan izdelek po vseh normativih.

Plača za elektromonterja je 9€/h neto (začetna). Dodatno se k temu prišteva še kakršnakoli znanja, možnost vodenja skupin, dobro znanje jezika, certifikati ipd. Tako lahko "navaden" elektromonter zasluži tudi 12€/h.

Orodje in delovna obleka se dobi pri nas, z vsemi certifikati, ki veljajo v tej industriji. Avtomobili rent-a-car, stari največ 1 leto. Stanovanja na terenu imajo po naših zahtevah kuhinjo in internet, tako da nekega spanja po luknjah in kontejnerjih ni. Nadure obračunane in izplačane, enako velja za nočno delo in delo za praznik/vikend (če je potreba).

Kot je jtfc napisal - izgleda bo potrebno ponudit 2k€ neto (ker služben avto in stanovanje delavci tako ali tako dobijo)...

Ni krize pri nas...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik softi pravi:
Kaj ima delavnica veze pri tem?
Zanima me a date projekt, objekt, hiso za elektrificirat, cena dogovorjena, lastno orodje itd?

Ne, ker potem bi bila to naša konkurenca in bi pljuvali v lastno skledo. Pa objekti niso neke hiše, vrtci ali šole. Gre za tovarne in proizvodne linije, ki morajo biti narejene po vseh standardih, za katere pa sploh dvomim, da imajo kakšni "lokalni s.p. -ji" zmogljivosti in znanja.

Delavnico in orodje je potrebno amortizirat in če damo delat ven, potem smo dali "dreku focn..."