N: Delo v poslovalnici

Compomania

Pripravnik
8. jan 2008
50
0
6
Iščemo študenta za delo v poslovalnici (Telekomunikacijske storitve).

Delo obsega:
- skrb za obstoječe naročnike
- predstavitev ponudbe potencialnim naročnikom
- sklepanje naročniških razmerij
- prevzem / menjava opreme (routerji, daljinci, SIM kartice....)

Nudimo dolgoročno sodelovanje z možnostjo zaposlitve za nedoločen čas.

Pogoj za opravljanje dela je poznavanje trga telekomunikacij in osnovno poznavanje delovanja TV, telefona, interneta in mobilne telefonije.

Lokacija: Domžale

Zainteresirani pošljite svoje podatke z kratkim opisom dosedanjih del preko ZS.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
A lahko kaj več napišeš z katerim operaterjem bo imel ta študent opravka, kaka bo plača itd....
wink-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Če že v objavi ne napiše urno postavko veš da bo dobil 3.80€, zaj so se dopusti začeli pa nekoga rabijo. Potnih tak ni vključenih, pa verjetno malica tudi ne..
 

Compomania

Pripravnik
8. jan 2008
50
0
6
Urna postavka: 8€ bruto (na mesec max. 230ur)

Poleg opravljanja dela v naših prostorih je možnost opravljanja dela izven delovnega časa, kjer je plačilo vezano na pridobljeno stranko in znaša 30% vrednosti sklenjene pogodbe.

Kratkotrajno delo (1-2 meseca) ne pride v poštev, ker toliko časa traja usposabljanje. Iščemo izključno osebe za dolgoročno sodelovanje.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.471
859
113
Če je oz. bo absolvent, zakaj ne bi mogu?
Aja pa tud mene zanima, za katerega operaterja se gre? Simobil?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.196
5.584
113
Študent in dolgoročno sodelovanje ne gresta skupaj. Imej jajca in odjebi studente.
12 urni delavniki so tudi zelo privlačni.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Za 3.8€ mi ga lahko njegova popusi.. se norca delajo [cenzura] s takimi placami .. mrs
 
Nazadnje urejeno:

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.343
383
83
Trop nepismenih trotov, od žajfe do polcaja... kar je na alterju itak modus operandi.

Avtor je v drugem postu napisal ponujeno plačilo, ampak vi še vedno razpredate o nekem minimalcu
bonk.gif
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Kaj tebi ni jasno, seveda zakaj bi več ponudil, če pa se bo že kdo najdu, ki bo vestno in odgovorno delal za 3.8 evra/h pa čeprav preko študenta.
 

Compomania

Pripravnik
8. jan 2008
50
0
6
Kot je bilo že na začetku napisano je urna postavka 8€ bruto (pod določenimi pogoji je tudi 10€ bruto / uro).
Malica in prevoz nista plačana. Nikomur pa ni bila še izrečena niti beseda, če se je na malici zadržal 45 minut.

Glede delavnika: cca. 230 ur dela je v celotnem mesecu. Koliko študentov si te ure porazdeli je meni vseeno.
Ni izvedljivo, da bi ena oseba oddelala 230 ur (vseeno se najde kakšen ki bi delal nepretrgano 2 meseca... potem pa adijo).

Trenutno delo opravljajo 3-je in se popolnoma sami dogovorijo za urnik dela.

In zakaj ne zaposlimo osebo temveč iščemo študente?
Ker operiramo z večimi podjetji in po predhodnem dogovoru lahko študent opravlja dela za različna podjetja. Pri redno zaposlenem je to težje izvedljivo oziroma zakon o delovnih razmerjih tega ne omogoča.


LP
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.666
6.226
113
Citat:
Uporabnik blazko pravi:
Trop nepismenih trotov, od žajfe do polcaja... kar je na alterju itak modus operandi.

Avtor je v drugem postu napisal ponujeno plačilo, ampak vi še vedno razpredate o nekem minimalcu
bonk.gif
Ce je kdo (funkcionalno) nepismen si to ti. Moj reply (kar je razvidno) je letel na podatek od zajfe od 3,8 EUr an uro. In to je minimalc. Ce bi me zmotilo osnovnih 8 eur bi komentiral ze uvodni post. Pa ga nisem ane. Trot (tok da sva si bot).
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Pa tudi 230 ur na mesec je kar malo preveč, sorry...Veliko uspeha.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.315
9.057
113
nisi razumel, toliko imajo dela, ali bo to dela en študent ali 5 jim je vseeno.