Munchen - Novo leto - Klubi?

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Zdravo!
S kolegom greva za novo leto v Minhen, pa me zanima če ima kdo kake predloge za žuranje? Lani smo bili z družbo v Beogradu in so bili več al manj vsi klubi kao rezervirani oz. z guest listo... Lahko kdo predlaga kak kul klub v stilu ljubljanskega Cirkusa, se pravi ne glih neki na hard, pač komercijala?
nahrung002.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Bil sem že ene 5x za novo leto v BG in v 9/10 smo prišli v vsak klub. Imajo pa ta način da prideš notri tako da se najaviš v klub (boljši klubi obvezno) in te dajo na guest listo, na vhodu pa pač plačaš karto. Cifre klubov imajo pa v vsakem hotelu na recepciji.
Glede "minhna" ti svetujem podobno...greš gor, vprašaš kakšnega domačina oz. malo po hotelih receptorje ipd., pa prideš do dobrega kluba.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Kdaj točno gresta gor? 28. imam namreč koncert v Munchnu, če sta slučajno že tam takrat. Za ostalo pa ne vem povedat, lahko se pa takrat malo pozanimam in ti javil. Vem pa par dobrih pubov.
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Živjo tjuren, midva prideva gor šele 30.12. dopoldne... Bi bilo super, da nalimaš kak dober pub, al pa restavracijo oz. pač karkol se ti zdi uporabnega
smile-1.gif


Ker nisem dobil nobenih preveč uporabnih odgovorov do sedaj, sem pač šel v akcijo in limam nekaj uporabnih linkov:

Na prvem linku so vse priporočane lokacije, od restavracij, barov itd., na linku so označeni placi za žurat.
smile-1.gif

http://www.virtualtourist.com/...;themes=Dancing,Nightclub

Na drugem linku imate tud neki klubov:
http://www.muenchen.de/int/en/culture-leisure/nightlife/clubs.html

Torej, folk najbolj priporoča Kunstpark Ost, po prebranem je to nek plac v stilu ljubljanske Metelkove, le da je ene parkrat večji in imaš ogromno izbiro glasbenih zvrsti.. Zgleda dokaj kul. Je pa blizu postaje Ostbahnhof.
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Sem že prej videl da so te linki in reviewi dokaj stari, zdej sem dobil pa še potrditev od parih domačinov, ki so mim al razložili sceno.

Pravijo da je Kunstpark Ost dokaj zamrl v teh parih letih, predlagajo obisk sledečih barov-diskotek: "max und moritz", or "milchbar" or "089-bar"....or "Yolo".
En tip je predlagal potem še sledeče: Pacha, 089 bar, Drella and Bob Beeman.
 

Brooks

Pripravnik
1. maj 2012
75
0
6
Pacha je kul. Zelo podobno kot lj cirkus, vendar z daleč boljšimi DJi. Garderoba, futer (pice,..), enako velik prostor kot kadilnica v cirkusu pred notranjostjo pache kjer se lahko kadi in ni mrzlo tudi pozimi (grelci). Varnostniki zelo vredu in prijazni - ni primerjave z našimi balkanci. Cene podobne. Mogoče kake pol evra več za pivo (4€ semizdi) kot v cirkusu. Če je želja po mizi skoraj ne verjamem da jo boš še dobil, ker jih ni veliko in glede na to da je to minhen.

Milchundbar je neka ljubljanska ultra z mlajšimi vsaj kolikor sem videl folk (večina 17-21 bi rekel), ki je šel noter oz. čakal v vrsti.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Zdravo!
S kolegom greva za novo leto v Minhen, pa me zanima če ima kdo kake predloge za žuranje? Lani smo bili z družbo v Beogradu in so bili več al manj vsi klubi kao rezervirani oz. z guest listo... Lahko kdo predlaga kak kul klub v stilu ljubljanskega Cirkusa, se pravi ne glih neki na hard, pač komercijala?
nahrung002.gif


BG ima večino dobrih klubov na guesto oz. na najavo.

glede minhna ti pa lahko samo Pacho predlagam
smile-1.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
Mja, nevem.. Mi smo pol lutal po BGju, na koncu najdl nek underground klub poln zafiksancev, tko da smo se obrnil in šli sam vn..
Tuki sm našel en link s par klubi. Priporoča kdo? http://www.muenchen.de/int/en/culture-leisure/nightlife/clubs.html


Underground je v tisti slepi ulici ane? K so neka črna vrata?
Ta je polom
smile-1.gif



Pejte v Teatrota, če je se kej frej...

Nevem niti kako se je imenoval klub, niti se ne spomnim kje točno je bil. Vem, da je tam nekje par ulic stran od McDonaldsa, pa enega diskača kjer je imel KMŠ svoj žur. Vem, da je tale opis bolj tko, sam smo tisto noč prehodil pol BGja, pa še alko in ja :D Drugače je pa zgledal kot ena stanovanjska bajta oz. vila, na koncu tega hodnika (cel hodnik v nobel beli barvi) sta bla pa dva bouncerja. Pa v spominu imam da je bilo ful drago, recimo za ene 14ljudi okoli 100€ so hotli met.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Undergrounda že nekaj časa ni več....ima novo ime, če niso spet zamenjali. Taksistu je najbolje ulico povedat, ker se klubi menjajo da joj. Lani je bil na novo odprt Magazin (ker je bila lih otvoritev nismo notri prišli), dol na obrežju pod Kalamegdanom. Drugače imaš pa še Stefan Braun v stolpnici, Teatro, in še in še....cel kup jih je...sam telefon v roke pa poklicat za guesto in to je to. Oz. splavi pri Hotel Jugoslavija.
Tisto kar agencija organizira je itak podn od podna....sploh ni za razpravlat.
Vstopnina za 14 ljudi in 100 eur ni niti približno drago dol.....more vam bit jasno da v BG je samo hrana na štantu poceni. Drugače je vse enako kot pri nas oz. še dražje. Vstopnine in da si na guesti po 10 eur (ponavadi dajo konzumacijo za tole), pijača pa draga...boat vodke-viskija, pod 150 eur v dobrem klubu ne boš dobil.
V teatru moraš vse kamor lahko postaviš pijačo rezervirati, mizica ene 40x20cm okoli 30 eur, separe je bil okoli 600-700eur takrat.
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Torej, včeraj sva šla v Pacho, dokaj kul klub, definitivno boljši od večine ljubljanskih.. Muska je 9/10, dober house, nič komercijale kot v Cirkusu ipd. Ženske zrihtane, velik hudih, ene par kurbic.. Pijča je ekstremno draga, 2 redbull vodki 21€, s kartico se plača kao min. 30€.. Kelnarce nevljudne, obratujejo brez računa.. Sicer varnostniki prijazni, dalo se je it ven in nazaj not s štemplom. Garderoba 2€, nenormalna gužva..

Sicer zgleda mal preveč negativno, na splošno je klub kul, moja ocena je 8/10.. Je pa res, da je to edini klub v katerega sva šla, tako da ne morem primerjat.