Mozilla Thunderbird

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Imam nekaj vprašanj, če mi lahko kdo odgovori in pomaga z nastavitvami. Ali se da nastavit lightning koledar v mozilli, da bi se sinhroniziral z Microsoftovim računom? Ker je ta microsoftov račun moj osebni, ali se da nastaviti sinhronizacija, brez da imam v mozillo vpisan svoj račun-osebni? Rad bi, da se sinhronizira z mojim računom in koledarjem na telefonu.
V telefonu že imam službeni mail, da pogledam kakšne maile, vendar ga v koledarju ni, da bi ga lahkko obkljukal.
Ali je takšna nastavitev sploh izvedljiva?
Rad bi, da bi v thunderbirdu, ki ga skozi uporabljam še v koledarju vpisal dogodke in bi jih imel sinhronizirane na telefon. Ne bi rad imel več programov, če je možno oz. kakšno rešitev mi predlagate? Sedaj imam kar nekaj več stvari za poskrbeti in bi mi takšna rešitev, da lahko vpišem na računalniku ali telefonu in je vse sinhronizirano prišla kar prav. Telefon, ki ga uporabljam, je Lumia 925.
Dodano kasneje:
Rabil bi kaj takega, da bi lahko čim lažje označil, kdaj je kdo na dopustu in kako dolgo, bolniška,....
 
Nazadnje urejeno:

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Sem rešil zadevo tako, da sem ustvaril nov google račun in ga povezal z koledarjem v thunderbirdu in ga nastavil na telefonu in deluje.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.370
270
83
34
Obstaja kakšna še boljša alternativa Thunderbirdu? Sem ga imel leta na službenem računalniku pa sem se ga malo naveličal. :)