Moja black lista uporabnikov

15. jan 2019
3.459
1.085
113
Na MON-u prav tako Snecer in Gatto "red" delata (banata) desničarje. Snečer in Gatto sta poklicna in plačana forumska zdraharja, ki dejansko za svoje delanje sranja po forumih, dobita plačilo.
Tale aktualna afera okoili STA (slovenska tiskovna agencija) ima svojo težo. Denar iz STA je odtekal tudi za take kanone kot sta Snečer, Gato, Jest5 itd...
Snecer na MON ne sodeluje. Še vedno si isti klerojanševik, ki laže
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Nobenega, ker forumi naj bi bili prvotno namenjeni izmenjavi informacij. Nekdo ki ga v neki temi ne "preneseš" lahko v drugi precej pomaga s svojimi nasveti.
So pa določene teme in uporabniki v njih kjer si "mislim svoje"...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in B81
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nikjer :D . Sem pa nekje nekoč zasledil, da je nekakšna popestritev foruma :valjamse: , najbrž nekakšna maskota tako kot imajo francozi petelina. :valjamse::valjamse::valjamse:
 
  • Ljubezen
Reactions: McGiver

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Nenene, ne popestritev temveč kontrautež ekstremnim levičarjem na tabli :cheer:

perfectly balanced.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj lahko uporabiš kot kontrautež noremu? Še bolj norega?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Ne. Enako ali podobno norega ampak v drugo smer orientiranega. Gre torej za ekstremni desničar VS ekstremni levičar sceno.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Torej JA. Uporabiš dva nora. Če želiš imeti zraven še popestritev foruma, morata pa biti ooornk nora.

Ampak na levi tule ne vidim niti enega, ki bi dosegel 123-ju do leve jajce ... :sprasujemse:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Ja pa saj sem napisal, da je protiutež (več) ekstremnim levičarjem in ne (enemu) ekstremnemu levičarju. Politično gledano so bolj ali manj enako (ekstremno) usekani, po kvantiteti postov pa seveda prekaša vse poamezne ekstremne levičarje in zato overall izpade kot da mu ni para. Ko pa daš na kup vse leftardizme (rezultat objav več ekstremnih levičarjev) in vse rightarizme (ki so bolj kot ne od endvatrija) pa se vse skupaj kar uravnovesi. In zato je tip po svoje protiutež ekstremnim levičarjem, sam proti vsem.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Ja pa saj sem napisal, da je protiutež (več) ekstremnim levičarjem in ne (enemu) ekstremnemu levičarju. Politično gledano so bolj ali manj enako (ekstremno) usekani, po kvantiteti postov pa seveda prekaša vse poamezne ekstremne levičarje in zato overall izpade kot da mu ni para. Ko pa daš na kup vse leftardizme (rezultat objav več ekstremnih levičarjev) in vse rightarizme (ki so bolj kot ne od endvatrija) pa se vse skupaj kar uravnovesi. In zato je tip po svoje protiutež ekstremnim levičarjem, sam proti vsem.
se pravi, ščije proti vetru:D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jap, pravi delovc ! Mu bo treba pripeti orden za zasluge na junaška prsa :valjamse:
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
kje vidiš endvatri , da ti lahko pomaga???in to z naasveti?
Nisem izpostavljal nobenega, zgolj moje razmišljanje.
Sicer pa njegovih razmišljanj tudi nimaš kaj dosti prebirat, več ali manj lepi twiter objave, katere me pa brigajo ravno toliko kot lanski sneg.
Ima pa vsak pravico da si "namen" foruma razlaga po svoje, moderatorstva tako ali tako praktično ni, nekaterim so "dovoljeni" raznorazni "prijemi" kateri spadajo v kategorijo žaljenja, ampak kot pravim moderatorstva pač ni. In s takimi zadevami (poleg "obračunavanja" predvsem v političnem delu) forum izgoblja na vrednosti, predvsem izgublja tisto za kar naj bi bil namenjen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi