Mirsi dnevi so ti šteti

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
mirsi , evo poleg krekovih serverjev in darsa, hojs in janša uvajata še eno tehnologijo da te bosta imela pod nadzorom. Samo sedaj ti ne bo spasa. Pegasus je šala mala proti temu.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
saj od teh tehnologijo že uporabljajo pri nas zadnjih 9 mesecev. nobigdil
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Pa pametni telefon ugasnit. Se da tudi preko tega dobiti marsikatero informacijo in to brez naložene hojsove aplikacije :fredi:
 
  • Ljubezen
Reactions: Pepe in zino

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-198
113
Prav kmalu tudi slika profesionalnega fotografa ne bo dovolj dobra za sliko na osebni, bo morala slikat uradnica na UE, kakšno opremo (fotoaparat) jim bodo sčasoma nabavili, bomo pa še videli.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Prav kmalu tudi slika profesionalnega fotografa ne bo dovolj dobra za sliko na osebni, bo morala slikat uradnica na UE, kakšno opremo (fotoaparat) jim bodo sčasoma nabavili, bomo pa še videli.
da ne bo ki rentgen:sprasujemse: pa usput še čip.
baje brez podkožnega čipa ne boš dobil vozniškega dovoljenja, tudi nove osebne ne, pa tudi vstop v videoteko bo onemogočen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-198
113
da ne bo ki rentgen:sprasujemse: pa usput še čip.
baje brez podkožnega čipa ne boš dobil vozniškega dovoljenja, tudi nove osebne ne, pa tudi vstop v videoteko bo onemogočen.
Ko se bo nekdo spomnil, da je zate boljše, da ti dajo čip pod kožo, da ti ni treba mobitela iz žepa vlečt ali pa potrdila, ko kažeš QRac kodo, boš ploskal še bolj navdušeno kot sedaj, ko ti ni treba vinjete dol praskat.

Se pa vedno bolj približujemo kitajskemu sistemu.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: luciano