mio moov m400

shadowninja

Zelenc'
11. avg 2010
1
0
1
pozdravljeni

imam 1 problem: nikakor ne morem nadgradit mio more desktop.....
ker imam windows 7 64 bit sem prebral da moram nadgradit z patchom za win7 64 bit, ko pa zaženem patch mi izpiše naslednje:

This service pack requires Mio More Desktop to be already installed. Please install the software and try installing this service pack afterwards.
13.gif


napravo mi zazna kot zunanji disk ampak program pa mi ne zazna naprave ko jo uklopim

program sem inštaliral iz cd ki sem ga dobil zraven


Lep pozdrav
 

dadii

Zelenc'
29. jun 2010
11
0
1
predlagam ti , da si naložiš igo primo na tvojo navigacijo , tako sem naredil jaz in deluje 100x bolje kod miotova
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Pozdravljeni.
Da ne odpiram nove teme, bom kar tukaj notri napisal (mislim, da spada v kontekst). Sem novinec na tem forumu in zadnje dni na pridno prebiram poste "I-Go / Mio Map", vendar pa nisem prišel do dna vsem vprašanj.

Odločam se za nakup Mio Moov M400 (študentski žep ni ravno globok, do 150€) ali pa v cenovno podobni Garmin 1350.
Vem, da lahko na Miota naložim iGo (in da je potem "boljši", čeprav čisto točno nevem, kaj iGo sploh je
sprasujem se.gif
), verjetno bo tudi njegova 2GB spomina dosti za vse karte.
Če pa pogledam Garmina, pa ima le-ta razširljiv spomin, AdriaRoute (nevem, če je to najboljši zemljevid), pa še usposobi se ga lahko, da omogoča JunctionView (prebral na forumu).

Zanima me, kaj od tega je boljše (če predvidevamo, da bom zmožen opraviti programske posege), kateri ima boljše karte, pokritost? Uporabljal pa bi predvsem v Sloveniji, poredko tudi v tujini.
sprasujem se.gif


Nejc
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Hvala za odgovor.

Sem prebral in mislim, da me je ta WayteQ prepričal.
aplauz.gif

Skrbi me edino, kako bom ta iGo gor naložil (oz. iGo primo) ter katere karte so najboljše..

LP
Nejc
 

dario78

Pripravnik
23. jan 2010
32
0
6
46
Ljubljana
Da ne odpiram nove teme...

Imam mio m400 in ze celo popoldne poskusam nadgraditi zemljevid z njihove uradne strani, pa mi desktop sploh ne prepozna navigacije priklopljene.
v glavnem po tem branju tukaj, bi si rad nalozil igo primo na njo. se da? bo dovolj internih slaba 2giga, ker nima reze za SD.
mi lahko da kdo link kako se to naredi, ker ga ne najdem...

HVALA!!!
 

tobacco

Pripravnik
3. okt 2007
118
11
18
Si mislil tole?
Jaz sem delal po teh navodilih in dela tako kot je treba. Na sicer Mio moov 330 naložil Igo-Primo.

Ok.
Ups.
V googla napiši : Lanik

Veselo branje.
lp

P.s.
Tebi pride v poštev rešitev pod črko C
 
Nazadnje urejeno:

Bishop

Pripravnik
25. jun 2011
70
21
8
Če lahko, bi tukaj vprašal.
Eno vprašanje za navi guruje(in ostale, ki take stvari pač obvladajo).
Imam MIO MOOV 400. Potegnil sem z neta novejše karte in jih hotel zamenjati.
Enostavno sem prenašal nove karte in jih sproti menjal. Menjal sem obe datoteki(cpf in lic). Potem sem preko programa, ki ga dobiš zraven navigacije, ponovno naložil program.
Sedaj pa navi sicer normalno zalaufa, karte naj bi bile gor, ko pa recimo kliknem na zavihek naslov, ven vrže error, in sicer napiše tole:
Application MIOMap.exe has performed an illegal operation and will be shut down. If the problem persists, contact the program vendor.
Program:MioMap.exe
Exception:0XC0000005 ali 80000002
Address:000415000

Kakšna ideja kaj moram storiti, da bo stvar delovala, oz. iščem nekoga, ki bi mi zadevo "upgradal", da bo normalno delovala in bodo gor najnovejše karte.
Hvala [/COLOR]
Kakšna ideja kaj moram storiti, da bo stvar delovala, oz. iščem nekoga, ki bi mi zadevo "upgradal", da bo normalno delovala in bodo gor najnovejše karte.
Hvala

Sorry če sem v narobno temo vpisal moje vprašanje!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
719
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Predlagam ti, da se ne ubadaš z privzeto navigacijo in posodobitvami, raje menjaj kompletni software v iGO8 ali iGO Primo, pa boš naredil najbolj modro potezo. Je že nekaj tem tudi na tem forumu ali pa počekiraj ZS.
wink-1.gif


Očitno pa gre v tvojem primeru za problem nekompatibilnosti na relaciji Miomap softwera in pa "legalnih" .lyc fajlov, ki pridejo zraven zemljevidov..