Mio Moov 360

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Kupil sm si zgoraj navedeno navigacijo in me zanima kako to da ima naprava ob zagonu mapo od 2008
confused-1.gif
a novejše verzije ni?
In pa če kdo ve ali ima naprava možnost prikaza nadmorske višine kot jo ima Garmin?

Thx
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
1. mape so prednaložene in je odvisno pač od tega, kdaj je sploh prišla do uvoznika in posledično v skladišče in/ali trgovino, kjer je čakala tebe na tvoj nakup. Mape so lahko 2008.01 ali 2008.10.

2. Novejša verzija je prišla ven kaka dva tedna nazaj. Preveri, ali si morda upravičen do zastonjske nadgradnje (v nekaterih ponudbah v 30 dneh od nakupa, včasih je zraven kupon za 2-letne nadgradnje itd.), odvisno, kje je pač kupljen in pod kakimi pogoji.

3. nadmorske višine ni.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Hvala ti za odgovor
zmaga.gif


Ja imam 2 brezplačne nadgradnje in bom v kratkem posodobil.

Glede NV sm pa mal razočaran da nima glede na ceno 360ke
frown-1.gif


THX again
wink-1.gif
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Nazaj z dopusta pa če koga slučajno zanima kako deluje stvarca po imenu Moov360
smile-1.gif

No skratka naredu sm 4000 km po balkanu in lahko rečem da zadeva dela nad pričakovanjih.
celo po Srbiji ima pokrite tudi manjše vasi
shocked-1.gif
po Romuniji , Bolgariji , Hrvaški pa ni da ni...

LP,S
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mislim da ja. se pa ne da nastavit da bi ti ob navigaciji kazalo višino.
Glede na to da višine so pa res zelo na približno, se mi to zdi najmanj pomemben podatek.
Recimo Tuš goljufa za 20-30 m v višino, Kar zna bit pri skoku na glavo problem.
smile-1.gif
 

zimrman

Zelenc'
26. okt 2009
7
0
1
Pozdravljeni!
Sem nov na tem forumu. Pred kake pol leta sem kupil navigacijo mio moov 360. Ima naloženo kartografijo moimap 2008 z 48. državami Evrope. Sedaj me pa zanima kje se da ta strojček posodobiti(brezplačno) zasledil sem tudi da je uporabnik Sheriff dobil zraven 2 brezplačne nadgradnje, kje to vidiš ali imaš prezplačno nadgradnjo? Torej če mi lahko pomagate bi bil zelo hvaležen!
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Registrirat se moraš na uradnistrani in potem te obvestijo ali je za tvoj model (tam boš moral vpisati tudi serijsko številko tvojega Miota) na voljo nadgradnja

http://eu.mio.com/en_eu/
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ma jst sm se tud registriral že pol leta nazaj, pa so mi potem čez 2 meseca poslali link do nadgradnje, pa nikakor ni deloval in sem potem tu gor spraševal in potem sem obupal, nakar so mi potem čez 2 meseca poslali, da so se zmotli, da niso poslali pravilno in da bo nadgradnja konec avgusta in še zdaj nič....sicer mi pa dol visi, ker sem ga skrekal na IGO in je boljši od Miota programa....
 

preddy4

Zelenc'
18. jun 2009
12
0
1
Zivjo.jest sem tudi nov na tem formu.Imam sledec problem:zadnjic em kupil Mio moov 580 vse lepo in prav,dela kar u redu.
pojavil se je pa problem nadgradnje kart .Imam baje eno nadgradnjo zastonj,do tukaj tudi vse uredu..se registreram,snamem,dobim kodo,..Instalerat pa ne morem .Ali ima kdo enak problem?
drugace pa imam na pda Igota ki ga neuspesno poskusam spravt na mio
prosim za pomoc
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
ksz

Kaj mislite koliko je vredn to mio 360 k na trgu ga ni več v ponudbi pa tud ne (al ga jst ne najdem) k mi sodelavc najeda naj mu ga prodam
wink-1.gif

Je pa k nov pa dela k šus, kok mu rečem ?

Thx LP
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Vse je odvisno od tega, kaj je na njem naloženo. Če je zgolj privzeta Miomap navigacija z starejšo kartografijo, potem je realna cena okoli 40 eur. Če ga pa sfriziraš in naložiš kakšen unlock shell z navigacijo iGO8 ali Primo, potem je realna cena nekje 60 eur.
 
Nazadnje urejeno:

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Thx, za tok mal dnarja se mi pa res ne splača prodajat, že sam hand free "BT" (sliš se pa odlično) je vredn met v avtu, tko da ga mam raje k pa da ga dam za 40-60€
wink-1.gif


LP