Mio Moov 330 odklep

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Pozdravljeni!

Sem pobrskal po spletu za različne odklepe MioMap 2008. Vse lepo in prav, imam tanove mape (2010.06), ampak bi želel, da je po odklepu naprava enaka kot pred odklepom. Zakaj? GPS uporabljajo starejše osebe, ki vseh mogočih goodijev WinCE enostavno ne potrebujejo. Skratka, rabijo nove mape na trotl-proof vmesniku = original vmesnik.

Ali kateri od unlock postopkov pusti original GUI nedotaknjen?

Hvala in LP,
PIC
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zakaj bi potem sploh odklepal oz menjaval shell, če imaš itak nove zemljevide? Če je razlog v tem, da ti ti ne prepozna teh novih zemljevidov, se zavedaj, da ti jih ne bo niti na odklenjeni napravi.
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Na navigaciji je privzeto namescena Europe_full_2008.cpl mapa. Z neta sem zvlekel nove mape (ločene), ampak jih ne prepozna. Sklepam, ker naprava ni odklenjena?

LP,
PIC
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
724
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
To nima veze. Odlep Mia pomeni samo to, da lahko izkoristiš napravo za menjavo navi programa, recimo v iGO8, Primo, Amigo, Tomtoma, oz vse kar deluje na wince platformi. Na privzeto navigacijo nima nobenega vpliva.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
PIC a nisi opazil, da imaš drug format zemljevidov kot je naložen.
wink-1.gif


Jaz bi na kartico naložil drugo navigacijo, noter pa pustil tako kot je, le pot narediš enako. Velika večina naprav namreč najprej poizkuša zagnati navi program s kartice in šele če ga tam ni z naprave.