mio c220

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Prijatelj mi je prinesel navigacijo mio c220 katera ko jo prižgem pokaže logotip mio digiwalker z gumbi suspended, restart in puščico za vnazaj. Navigacija se tukaj ustavi, ne gre naprej, ne nazaj tud na noben gumb razen ugasni ne reagira. Ne najdem nobenega gumba za kakšen reset. Na kartici ima samo mape od navigacije, sam program izgleda da se nahaja na napravi. Pozna kdo rešitev.
Hvala.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ja, očitno miomap ni (pravilno) naložen. Poišči MioTransfer hack, pojdi na napravo in mora bit znotraj folderja miomap/miomap datoteka miomap.exe in seveda vse ostale. Lahko pa tudi celotno vsebino tega folderja zamenjaš z igo8 in igo8.exe preimenuješ v miomap.exe pa ti bo na njej preverjeno b.p. delal igo8.
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Zdi mi se da je tisti mio za upokojitev. Uspel naredit hard reset, pojavi se križec za kalibracijo zaslona, po nekajkratnem stiskanju enostavno zmrzne. Potreben ponovni hard reset in skozi naprej tako. Med enim in drugim poizkusem kalibracije mora preteč kakšnih par urc da lahko poiskusiš kalibrirat, drugače zmrzne takoj pri prvem poizkusu. Predlagal sem mu nakup druzga.
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Vprašaj kolega če proda ta C220. Rabim enega za rezervne dele ... imam enega s počenim displejem ...........
wink-1.gif