Melbourne

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Zahodno od Melbourna je fajn vidt 12 apostolov - clifov. Drugače se pa v kakem backpacku pozanimi sej ponujajo zanimive izlete pa še transport imajo organiziran izpred backpacka in nazaj, jaz sem vzela varjanto za 4 dni in sem si šla gledat avstralsko farmo malce izven mesta, kjer se da vidit kenguruje in jih lahko celo hraniš. Nato sem šla na Philip's island, kjer je moto dirkališče, narodni park koal na Churchil's island-u. V mestu imaš pa večerni lajf po lokalih samo neke kupone za vstop si morš zrihtat.

majč
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Sem kar rent-a-car vzel. Šel sem čisto na jug Avstralije, v Otway Fly Treetop Adventures, potem pa standard ob Great Ocean Road: Gibsons steps, 12 apostles, Loch Ard Gorge, ... tik pred sončnim zahodom sem prišel še do London bridge.

Naslednji dan sem šel pa še na Phillip Island. V San Remu, ko sem gledal most je okrog mene pristala jata ptičev.

Pa bom enkrat drugič še moral it. Pingvinov ahm, malo, pa še mrzlica me je začela trest. Predolgi dnevi zadnjih 10 dni, premalo oblečen za zimo... Sicer bom še 6 dni tukaj preden grem v Singapur, ampak ne bo časa skakat iz Melbourna.

PS. Toyota Camry 2014 je fej in fuj. Groza. Ni mi jasno kdo kupuje tak sekret.