Maroko Marakesh

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Januarja v Maroko za 10 dni v lastni režiji ,... vsi nasveti dobrodošli, kje iskat za spat, kam na oglede, če je kdo bil prosim za kak nasvet, hvala
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Odvisno, kakšen imaš proračun. So sobe po 10 evrov na noč in sobe po 500.
Ko sva bila z mojo lani (žal samo 7 dni), sem rezerviral samo riade, ki niso imeli nižje ocene od 9 na Bookingu, pa je bil cenovni rang že tukaj zelo širok. Meni so všeč stare medine, zaradi dogajanja, tako da so bila tudi vsa bivanja v njih (ampak spet ne preveč). Zunaj zgleda kaos, ko pa prideš skozi vrata, je pa mir in red. Kakorkoli, v dobro ocenjenih riadih ne boš razočaran, so zelo dobri gostitelji in bivanje je zelo lepo, pa še zmenit se da.
Če nisi na zelo tesnem proračunu, rentaj avto na letališču pa se zapelji okrog. Sicer je promet v mestih dokaj kaotičen, zunaj je pa fino. Policija je povsod, tudi parkiranje je varno, čeprav je marsikje težko dobiti plac. Za barantanje je Marakeš kar drag, poskusi v Essauiri, kjer so izhodiščne cene takšne, kot v Marakešu komajda zbarantane. Sploh je narava zelo lepa, zapelji se vsaj do Mirlefta, tam je tudi res odličen hotelček pa obala, da dol padeš.