maribor armyshop

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Pa prodaja kaka fizična trgovina robo, ki jo ima army shop? Recimo od Surplusa. Vsaj za cifro probat, ene hlače sem moral 2x zamenjat
smirk-1.gif
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
saj jaz tud rabim dvoje hlač, pa bi rad probal, ker preko neta se mi ne da zabavat.
pač ne bomo kupili, če se ne da probat prej.
confused-1.gif
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
Da ne odpiram nove teme...

Kaj trgovina army-shop.si še posluje? Naroča kdo kaj od tu?

Sem modelu poslal mail pa klical sem ga, pa nobenega odgovora?

Imajo še kje v MB in okolici takšno robo kot tukaj?
 

jamiekarai

Pripravnik
26. maj 2010
667
0
16
Titovo velenje
Js sm tud hotu kupit neke hlače pa to , pa sm reku modelu ce ma kje šhop da pridem sprobat pa kao da se ne da. Tk da če si iz mb - nese on na pošto v MB in pol ti spet na isti pošti dvignes :D in slučajn če ti ne paše številka to ponavlaš ... zguba časa
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Jaz sem si pred leti kupil s heca M4 in M16 ... oz sem na orožje navdušen ... mel sem samo dva cilja, to ali vojak .. na srečo mi šola gre ...

In vseeno mam rad orožje. Vsako leto grem na vojaški sejem v Gornjo Radgono, kjer morem obvezno prešlatat vso orožje, v Švici sem že bil v vojaškem muzeju. Najboljši vojaški muzej v Evropi je pa zagotovo v nemčiji! Smo bili enkrat s srednjo šolo 4. letnika na izletu, ko smo hodili po nemčiji za teden dni na izlet in smo gledali znamenitosti, muzeje, zgradbe itd ... Potem pa smo se peljali mimo vojaškega muzeja, pa sva jaz in sošolec tako zatežila na busu, da smo se mogli ustaviti ... ampak nobenemu ni bilo potem žal. Meni še posebno ne ... Tam si lahko šel v en tank, letalo ki so bila v 2.s.v. itd ... marsikaj si lahko probal z doplačilom 20 in 30 evrov ... ampak samo en model vsakega. Najbolj se mi je tam "dopadlo" oz vtisnilo v spomin, ko sem sedel v prestreljenem nemškem letalu ... luknje so bile ravno tja gor, kjer sem sedel, torej, na plakatu je pisalo, da je pilot bil notri, ni pa pisalo, če je umrl ... ampak po tem kar sem videl, je bil zagotovo preluknjan.
Ampak notri nisi smel ničesar šlatat ... toliko, da si se notri vsedel, pa si mogel roke "v zrak" držati, da si se čim manj dotikal.

No, v glavnem ... preko ene spletne trgovine, ki več nimam pojma katere, sem kupil M4 puško .. Sicer sem si mislil, da je to ena igrača ... nese 10 metrov, pa konec ... pa da ... nesla je skoraj 70 metrov in 1,5J. Sem si za prvo tarčo zadal kuro ... pa jo doma ustrelim, misleč, da jo bom samo prestrašil malo, da bo skočila v zrak ... pa je samo par krogov okoli osi naredla pa samo padla dol ... sem rekel "zakon!" potem pa hitel kuro zakopavat na gnoj, predno bi ata pa mama vidla ... potem pa sem si kupil M16, ki je za skoraj pol boljša od m4. Kako sem mel en čas veselje, da sva z bratrancom nabavila še opremo, pa sva se streljala okoli voglov, potem pa ... danes se na obe puški nabira prah, sploh ne vem kje in kaj naj tu streljam sredi ljubljane ... Če pa to doma puščam, pa mi tam vsi šlatajo stvari, pa uničujejo.

Kakšne puške/pištolce pa imaš?
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Da ne odpiram nove teme; Zanima me, če je kakšna razlika med oblačili iz Army Shopa in od Loribu Army Shopa? Predvsem v kvaliteti šivov in same robustnosti hlač...

P.S. Če kdo pozna še kakšno trgovino z dobrimi kvalitetnimi oblačili (gledam trenutno predvsem hlače), kar na plano.. Rabim pa res dobro kvaliteto, da ne bodo pokali šivi sami od sebe in da bodo hlače zdržale en mesec štrapac potovanja..
 
Nazadnje urejeno: