Mali oglasi

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.501
4
38
Še enkrat pozivam in prosim Alter administratorje, da umaknejo možnost komentiranja oglasov. Vrsto let sem že na spletu, tudi na Alterju, pa praktično nikjer drugje ni moč komentirat oglase, kot tu. Stvar škoduje tako prodajalcu, kot sami temi v oglasih in na koncu pride ven brezpredmetna debata, namesto oglas ali celo kreganje. Raje postavite pravila, kaj mora prodjalec objavit, napisat, narisat in če se tega ne drži, še vedno lahko moderatorji ali admini posežejo vmes, ne pa da uporabniki "udarjajo" po prodajalcu, ker jim barva artikla in zato cena ne paše. Hvala vam.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
Bravo...
To je res najbolj nadležna zadeva, ker se najde par posameznikov k kar tja v tri dni spljuvajo zadevo čeprav sploh ne ve o čem se gre. fak.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.376
9.812
113
kod Džej-Zija
Včasih je komentiranje zadeve čisto koristno. Predvsem bi bilo treba komentiranje strogo in ažurno moderirati, pa bi bila zadeva optimalna.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Še enkrat pozivam in prosim Alter administratorje, da umaknejo možnost komentiranja oglasov. Vrsto let sem že na spletu, tudi na Alterju, pa praktično nikjer drugje ni moč komentirat oglase, kot tu. Stvar škoduje tako prodajalcu, kot sami temi v oglasih in na koncu pride ven brezpredmetna debata, namesto oglas ali celo kreganje. Raje postavite pravila, kaj mora prodjalec objavit, napisat, narisat in če se tega ne drži, še vedno lahko moderatorji ali admini posežejo vmes, ne pa da uporabniki "udarjajo" po prodajalcu, ker jim barva artikla in zato cena ne paše. Hvala vam.

Zato pa je alter posebnost, tu se ne moreš nasankat
hysterical-1.gif

Izveš tudi podatke izpred proizvodnje.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Vse prepogosto so komentarji uporabni. Recimo da prodajalec ne poda dovolj informacij o nekem izdelku, zakaj naj na bi bilo možno javno postaviti kakega vprašanja? Pa tudi kar se tiče cene, ja, vsaj je dolžan sam skrbet, da ga nekdo ne "nategne", ampak spet, zakaj ne bi dovolili da nekdo ki pozna realno stanje cen na trgu ne bi komentiral?
Se pa definitivno strinjam da moderacija je nujna. Ampak tudi mi smo samo ljudje ki pač ne moremo ves čas bedeti nad forumom
smile-1.gif


Lp
Peter