Mali oglasi: Ali pozna kdo to vozilo?

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.265
5.822
113
pri taščici
Pa saj obstaja tema kjer se cliota in renault vlaci po tipkovnici glede tezav in garancijskih popravil.
Očitno si trenutno to lahko privoščijo.
Visoke cene, ignoriranje zahtev kupca po garancijskih popravilih....
Pa najbrz niso edini
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Moja se je neki zapičla v yarisa hybrida. Vse lepo in prav, sam kere cene majo rabljene. 3.leta s 60 000km se prodaja za 13.jurjev. Nova s precej solidno opremo se prodaja pa za 19.jurjev

Nekaj se ogreva za tole, sam ne vem no...

Pozna kdo prodajalca? Al pa kake posebnosti pri hybridu, k je treba bit pozoren?

Tole je verjetno 4. generacija hibridnega pogona, enako kot v mojem Priusu. Kakih posebnosti vsaj pri mojem ni. Pozanimaj se kako je nastavljen hibridni pogon. Pri Priusu je varčno in se ne dere razen na AC pri pospeševanju. Za C-HR se folk pritožuje, da je bolj športno naštelan in gre prej v PWR območje in je posledično bolj glasen. Kako je pri Yarisu nebi vedel. Sam hibrid od Toyote je pa milina za vozit, vsaj Prius. Če kaj pomaga. Hibridi imajo ceno, ker tega folk skoraj ne prodaja. Tudi na avtonetu ni neke izbire. Jaz vozim, tankam, redno servisiram pa gume menjam. To je zaenkrat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: disc

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Pri hiši imamo novo hibridno Yarisko. Gre za 4. generacijo hibridnega pogona - kot v Priusu. Motor je 1,5 litrski. Avtoček je super. Vsi ga prav radi vozimo in je občutno boljši za uporabo kot prejšnja (tretja) generacija hibrida. So pa materiali po mojem mnenju cenejši.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Me pa zmoti oprema, ker tri leta star avto za 13 jurjev, pa moraš zadaj še vedno na roke odpirat okna. Sej pri novih je isto, šele od sol opreme dalje, imaš vsa stekla na štrom.
Sem šel pa gledat novega yarisa, pa mi je prodajalka naredila izračun za hybrida s sol opremo + assist led paket, pa smo bili na malce čez 19. jurjev. Pa imaš nov nov avto s precej solidno opremo.
Sej kako pa je s toyotami in cenami, se da kej dost še zdilat, al ne poznajo popustov :) Je pa rekla, da se kar čaka. Če bi takoj naročila, bi avto mogoče prišel maja meseca...
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Me pa zmoti oprema, ker tri leta star avto za 13 jurjev, pa moraš zadaj še vedno na roke odpirat okna. Sej pri novih je isto, šele od sol opreme dalje, imaš vsa stekla na štrom.
Sem šel pa gledat novega yarisa, pa mi je prodajalka naredila izračun za hybrida s sol opremo + assist led paket, pa smo bili na malce čez 19. jurjev. Pa imaš nov nov avto s precej solidno opremo.
Sej kako pa je s toyotami in cenami, se da kej dost še zdilat, al ne poznajo popustov :) Je pa rekla, da se kar čaka. Če bi takoj naročila, bi avto mogoče prišel maja meseca...
Glede popustov, jaz vsakemu rečem, da me na koncu zanimajo €, plačam v € ne v % popusta. Zmeraj moraš povedat, da imaš kako alternativo v igri.
Dobavni rok, pri Toyoti znajo presenetiti. Pri men, se mi zdi, je bilo več kot mesec pred tistim kar so napovedali. Dobava maja ni tako dolga, vsaj za trenutne razmere ne.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
Drži, ampak to je pa tudi edina razlika mehansko električnega dela pogona. Po mojem je pri hibridnem pogonu veliko bolj pomemben električni del. Tega pa bistveno spreminjajo iz generacije v generacijo.
Ja pa ni isto kot v priusu 4-ki
Niti ni 4. generacija not.
Ta model se je delal od 2012 dalje in je gen 3.
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Ja pa ni isto kot v priusu 4-ki
Niti ni 4. generacija not.
Ta model se je delal od 2012 dalje in je gen 3.

Gledam informativni izračun zavarovanja pri Triglavu. Zadnji model je od 2020 naprej,še en nazaj pa 2017 do 2020. 2016 ali 2017 je prišla ven 4. generacija hibridnega pogona v Priusu. Tole je verjetno res generacija 3. S to nimam vozniške izkušnje. Si nisem mislil, da je 5 let rajalo, da Yaris dobi novo generacijo hibrida.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.871
5.139
113
2017-20 je bil facelift samo. Tak da niso komplet pogonskega sklopa spreminjali.
 

B81

22. jul 2007
34.433
8.922
113
Gre za starega bmw 1 (2015).
Kako lahko ima en avto toliko težav? to se ti ja mora zmešat, tega pri renoju ni :evil:

1643206858560.png