Makarska in okolica?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
No... nekako sma se odločila da ne greva v Grčijo... greva na Hrvatijo pa ravno izbirava nek hotel, ta teden bi rad to rezerviral... Skratka, baška voda, brella, makarka, ta del v glavnem... hoteli tam 3 ali 4 zvezdice. Pomembno da je hrana odlična ter da je seveda čisto. Nekega luxuza ne potrebujeva... pomembno res da je hrana dobra! Polpenzion, all incl., to je vseeno... Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V Breli sem bil v hotelu 4*
smile-1.gif


Samo se ne spominjam imena, nova zadeva. Lepo za kopat.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.974
1.430
113
Makarska je znana po stalnem vetru in občasno močni burji. Če te to ne moti, potem ni panike.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Kak veš da sem ravno Bluesun hotela gledal?
smile-1.gif
Alga **** ali pa par metrov stran Neptun ***. Cena je enaka le da je pri Neptunu all inclusive, pri Algi pa je polpenzion, pač kaj ima Alga eno zvezdico več... ne morem se zdaj načeloma med tema dvema odločit, sta pa oba Tuæepi...
 

maurice

Pripravnik
30. apr 2008
867
2
18
Priporočam Baško vodo, ali pa Brelo. Tam doli sva bila z ženo.
Vreme je bolj stabilno kot pa v severnem jadranu ali pa v Kopru z okolico
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V Neptunu sem bil
smile-1.gif


Imaš pa možnost tam še izlet na Brač, da mine cajt med Čehi.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.800
437
83
Mi2 s punco sva bila v Breli 2 leti nazaj in sma šla en dan na izlet v Makarsko in Tučepe... Baška voda je tako ali tako takoj poleg Brele in situacija je takšna: Brela se mi ni najbolj dopadla zaradi dokaj ozkih ulic in ogromno stopnic, če hočeš it na malenkost daljši sprehod. Midva sva imela apartma skoraj na meji z Baško in da sva prišla v center Brele, je bilo kaar precej stopnic in samo neki klanci... Če bi še šla enkrat, bi šla v Baško Vodo ali pa v Tučepe... V Makarski je zame prevelika gužva... V Baški Vodi in Tučepih je tudi, vendar se mi zdi, da sta Baška voda in Tučepi nekako bolje prehodna in imaš vseeno več prostora za normalno gibanje ob morju, čeprav na plažah pa je tak celotna makarska riviera (od Brele do Tučepov) nagužvana do konca