Louis Willach vs Graz

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Zdravo!

Zanima me kje je večja trgovina oz kje imajo več izbire?

Hvala

pozdrav.gif
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.655
7
38
Ljubljana- okolica
Kakor se spomnim da je v Graz-u malo večja(nisem nikoli gledal ponavadi sem že prej vedel po kaj sem prišel).
Pa še fajn je ker je ena(blond s kodri) hravatica in se da fino poment če neznaš nemško..
aja pa fajn je če pokličeš prej če imajo(npr številko škornjev) na zalogi
 
Nazadnje urejeno:

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.178
871
113
Podatki o zalogi na Internetu po številkah artiklov po mojih izkušnjah kar držijo.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.931
293
83
tam ko se terc po tori rola
Tudi v Beljaku znajo ''naše''. Se matram nekaj z nemščino, pa trgovka reče ''pa imamo ovo, ali ne u toj boji...'' So pa zelo prijazni. Kot da bi se že nevemkolikokrat videli. Sicer pa se lahko naroči tudi preko TRG d.o.o., iz Ljubljane. Dva-tri tedne je dobava.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.931
293
83
tam ko se terc po tori rola
No, sedaj pa lahko povem iz prve roke, glede TRG.d.o.o.
Naročil robo v vrednosti 30 evrov. Po 12 dneh dobim obvestilo, da je roba v Ljubljani in lahko prevzamem. Brez dodatnih stroškov. Če pa želim, pa mi lahko pošljejo po povzetju domov. To sem izbral in naslednji dan je poštar pozvonil s paketom. Poštnina 4.5 evra. Aja, paket velikosti škatle za čevlje.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Tudi v Beljaku znajo ''naše''. Se matram nekaj z nemščino, pa trgovka reče ''pa imamo ovo, ali ne u toj boji...'' So pa zelo prijazni. Kot da bi se že nevemkolikokrat videli. Sicer pa se lahko naroči tudi preko TRG d.o.o., iz Ljubljane. Dva-tri tedne je dobava.

no tole NI po nase, ampak po jugoslovansko! je nemscina bolj nasa, ce se ze gremo konkretne zgodovine!
rolleyes-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.798
2.105
113
za šankom
mah pust kretene verjetno govori nemško ko pride v avstrija ja itak
bonk.gif

v louisu se pač trudijo za stranke in to je pomembno