Loox N560 in mikrofon

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
A se komu na N560 ne dela mikrofon? Danes sm ga prvic sprobu oz. hotu sprobat, pa mi nic ne posname. Recorder se zazene kao da snema in potem ko ponovno predvajam slisim samo tisino. Mikrofon nic ne posname
confused-1.gif


A so slucajno ksne nastavitve potrebne za mikrofon? Sm ze probu hardreset, pa je isto
frown-1.gif
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Meni dela,je pa res,da kakšne hude kvalitete ni za pričakovat.
Kakšne nastavitve niso potrebne.Mogoče je nastopil čas za servis,saj je garancije dve leti.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Damn, pa glih kar je bil na servisu
frown-1.gif

Ker mikrofona se nikoli nisem rabil, tud ne vem al je kdaj delu, al sploh nikoli. A je mozno da so na servisu kej pozabil prklopet?
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Idi pod settings, izberi Audio in vključi kljukico Use Microphone Automatic Gain Control.
Dokler nisem tega izbral je bil mikrofon gluh kot noč.
bonk.gif
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Su danes iskat na servis so kao zadvo popravil. Sm zuni v avtu kuj sprobu ce mic zdej dela in je isto
frown-1.gif
Na nalogu je pisalo Menjava plosce. Sm su kuj nazaj in naredu reklamacijo, tko da zdej spet cakam kaj bo. Bodo se 1x plato menjal, al bodo oni pogruntal kako se pravilno skonfigurira mic da bo delal.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Juju, sedaj pa zadeva koncno spila. Tokrat je na nalogu pisalo "Menjava mikrofona"!!! Ni mi jasno zakaj ze ob prvem popravilu niso sli menjat mikrofona ampak celo plato?!?!

Malo jih imam na sumu, da sploh niso vedeli da se mikrofon posebi zamenja in da ni del plate in so ga ocitno pri prvem popravilu sploh pozabili premontirati na novo plato.

Cist iz radovednosti, je kdo tu k je imel N560 na servisu pa so mu plato menjal. Ce je, nej pliz proba al mu dela mikrofon, al je tud on brez:(