London Stansted

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ker kmlu potujem preko Stansteda z Ryanairom me zanima, kako striktni so tam glede prtljage za na letalo? Načeloma 1 kos 55*40*20. A dejansko komplicirajo denimo s fotoaparat torbico (Canon S2), če jo maš preko rame (al pa pod jakno:) kot bušček)? Al jo tolerirajo?
Sej težinsko bom mel verjetno teh 10 kg, sam volumensko zna bit problem.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Pri meni ni bilo problema, sem imel tudi fotoaparat + veliko ostale krame
smile-1.gif
Sicer pa imaš košare na letališčih , in če gre tam notri potem lahko neseš s seboj.
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
pri nas so pregledali obe dekleti (na tem letališču)...ker sta imele kufre preveč nabasane - ne pretežke!!......potem je pa bila tista na okencu tako prijazna da je rekla če potujemo skupaj naj premeče v moj kufer...na koncu sem imel jaz v kufru cca 13-14kg, ona pa le 10....na oko je moj zgledal veliko bolj kompakten in manjši kot pa njen.....
na vago pa ti da kufer če sama presodi da je pretežek in če že na pogled zgleda da se kufer seseda sam od sebe...
v najslabšem primeru oblečeš gor dve felpe in greš...:))....samo potem zna spet tisti na pregledu čekirat....najboljše je it mimo njega bos, brez pasa in v kratki majci....čim več stvari zmetat v košaro....