Lidl - jakna in hlače

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Je že kdo pregledal prospekt za Lidl ? Spet bodo jakne, hlače in čelade. Kolikor sem spremljal izkušnje uporabnikov, ki so kupili zadeve v Lidlu in Hoferju, so bili z omenjenimi stvarmi, kot tudi čevlji zadovoljni.

Mi lahko kdo pove, če so stvari, ki jih bodo prodajali od četrtka dalje tudi ok? Rabim za maxija. Nič fensi in dragega .. da mi le ni treba obleči 435 stvari pod navadno jakno
smirk-1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Na kratko: za prvo silo bo. Ne pričakuj pa neke 1A kvalitete. Vsaj jaz sem se v takih hlačah in jakni poleti znojil, kot lovski pes. V hladnem vremenu je pa super -je res toplo.
Ampak -preko usnja ga ni. Sedaj sem na usnju. Zakon. Seveda pa za zelo hladno vreme pa usnje ni -tu pride v poštev textil roba. Tako da nakup ne bo zaman.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Glede na to, da moj motorčič ne doseže nekih velikih hitrosti
d055.gif
in da ga uporabljam zgolj za pot dom-služba-dom .. tele, ki jih bodo prodajali zdaj, imajo še odstranljivo notranjo podlogo, tako da bo, po mojem, nakup kar smiseln.

Razen, če ni boljša varianta bolha.com in rabljena stvar?
sprasujem se.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Ja, za kratke relacije je kar v redu nakup. Mislil sem na dolge ture poleti, v vročini... Takrat pa res ni fajn v preznojeni opremi, pred tabo pa še par ur vožnje v žgoči vročini.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Ja, za kratke relacije je kar v redu nakup. Mislil sem na dolge ture poleti, v vročini... Takrat pa res ni fajn v preznojeni opremi, pred tabo pa še par ur vožnje v žgoči vročini.
Res ni fajn, ampak se da rešit z vgradnjo dodatne (ali pa sploh edine) zadrge za zračenje. Pa nečrna barva tudi pomaga!
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
zdej bom tečn, pa brez zamere

sam ti si tisti z drago yamaho, ki je spušil par jurjev preden je našel motor k mu sede.
če si..pol bod faca pa kup opremo kot se gre

če nisi..sori za off, ampak vseeno sebi privošči več kto lidl kvaliteto.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tisto je nekdo drug
smile-1.gif
pa menda ja nisi zares jemal njegovih prispevkov.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
vsakega, ki pomisli na lidl jakno..vzamem resno.

tudi tebi kripo svetujem kaj boljšega. res je kuæa-poso-kuæa..ampak..če je hitrost 100 recimo ni prostora za slabo robo. pri apdcu pa sploh ne
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Glede na to, da hrana NI slabše kvalitete kot v Sparu/Mercatorju/Tušu in ostalih trgovinah, sklepam, da tudi druge stvari niso.

Naj me kdo popravi, če se motim. A ima kdo škornje/rokavice/jakno/čelado/hlače/karkoli motorističnega iz Lidla/hoferja? Moje rokavice iz Lidla so veliko boljše od tistih, ki sem jih kupil v TC motoshop-u .. enak cenovni razred.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Kolikor sem gledal motoristično opremo v Lidlu sem opazil naslednje:
- čelade ne bi kupil tam, saj imam svojo glado toliko rad, da ne bom kupoval lupine za 50 EUR (da ne bo pomote, tudo drugje so čelade za 50 EUR enake ali še slabše kvalitete), poleg tega pa pri čeladi veliko pomeni tudi udobje (notranji materiali, hrup, vizir,...)
- ledvični pasovi in hrbteničniki (želvice) so na pogled in otip delovale čisto spodobno,
- rokavice bi si kupil že v soboto, pa niso imeli moje številke (doma imam samo letne, pa so v hladnejših dneh prehladne),
- jakne in hlače delujejo kar solidno, materiali so dobri, nosil pa jih nisem
- škornji delujejo ceneno, vendar so za to ceno dobri. Brat ima že drugo sezono škornje iz Hoferja in je z njimi zadovoljen. Kupil jih je za smešno nizko ceno (mislim da so bile še dodatno znižane in je plačal cca 20 EUR). Vode ne prepuščajo, noge mu v njih ne švicajo, zaščita je ok. Za moje pojme so na narti nekoliko predebeli, ampak to je stvar navade (sam imam precej tanjšo podplat in sem takih vajen).
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
sori za off, ampak vseeno sebi privošči več kto lidl kvaliteto.
A če se coca cola pa red bull v Lidlu prodajata, gre tu za Lidl kvaliteto...?
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
gretzky, kar se tiče Hofer-Lidl-Spar čelad, imaš 100% prav. Sem jo v Hoferju iz firbca vzel v roke... Ne, niti za avtomatika ni dobra. Kdo je že napisal ono: ''Glava, rad te imam. Zato ti bom kupil čelado, s katero bova oba srečna.'' ?
Kar pa se tiče jakn in hlač iz teh trgovin, so pa vsekakor boljše, kot navadne kavbojke in jeans jakna. Črna res ni najboljša za sonce. Včasih je kolega imel tak super komplet jakna-hlače iz goratexa, -sivo/bel. Menda se ni preveč znojil...
 

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
Sem opazil, da je jakna, ki se od včeraj naprej ponuja v Lidlu drugačna od tiste, ki so jo imeli v ponudbi na začetku moto sezone. Je takšna, ki jo naši EU prijatelji pnujajo malo ceneje: lildl.nl