Letalski prevozniki:

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
prosim za vaše izkušnje - najverjetneje bom na koncu vzel vezano karto pri agenciji, pa vendar bi rad prej preveril tudi nizkocenovne ponudnike letov.

Gledam za let proti Kuala Lumpurju ali proti Baliju AirAsia. Je še kakšen ugoden ponudnik za ti dve destinaciji?

Zanima me tudi let proti:
- Mehiki (Pacifiška stran)
- Dominikanski Republiki
- Fidji ali Palau

Katere letalske prevoznike naj po vašem mnenju preverjam za ugodne cene? Letel bi kjerkoli iz Evrope, do matičnega letališča je veliko možnih dostopov.

Hvala lepa že vnaprej!
nahrung002.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Za primer: let Benetke - Paris - Kuala Lumpur in nazaj dobim preko easyJet / AirAsia za 620,00€ po osebi. To se mi zdi ugodno
confused-1.gif


Obdobje januar - april 2012.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
glej na momondo.com
probaj iskati tudi iz benetk. js sm recimo zdajle letel benetke singapur za 500.
 

dejanpra

Pripravnik
9. nov 2010
39
0
6
jaz sem lani letel linijo London-Kuala Lumpur. Daleč najcenejše karte so iz Londona, dal sem 430 € ( vključena že hrana, rezervacija sedeža in prtljaga - osnovna cena je bila cca 380 €). Tudi od Kuale do Balija imaš ogromno nizkocenovnih povezav.
Sta pa dve dejstvi:
1) Poleti na Bali so bistveno cenejši iz SIngapurja - poskušaj najti kakšno linijo iz Evrope do Singapurja.
2) 12 ur na nizkocenovniku je kar hudo. Na Air Asia nimaš pred sabo nobenega ekrana! Samo sedež. Na kratkih linijah (1-3 ure) še gre, na teh dolgih pa... Še večji problem pa je prostorska stiska. Sedeži imajo manjšo razdaljo, kot pri rednih linijah. Če ne zaspiš je hudo!!
Drugače pa je bil let z Air Asio zelo lep.
Po moje je najboljše počakati kakšne akcije pri rednih linijah, saj dobiš že dokaj spodobne cene do Kuale ali Singapurja ( mogoče tudi Bangkok). Od tam naprej pa vzami nizkocenovnika do Balija. Sigurno prišparaš, kot pa če vzameš karto preko agencije.
 
Nazadnje urejeno:

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
OoO
d055.gif


Hvala za vse informacije, tistle momondo je super zadeva! Talam zvezdice
nahrung002.gif