Letalo-Portugalska

Majstr

Zelenc'
22. jan 2013
28
0
1
Živjo!

Pred slabim letom sem tu povpraševal po nasvetih za London in ker sem jih dobil zelo veliko uporabnih, bom isto naredil tudi za Portugalsko. Za začetek me zanima, kako najceneje priti do Lizbone ali Porta? Do sedaj nisem našel nič pametnega, vse zelo drago, tudi s kakšnimi prestopi bi zelo težko skombiniral kaj ugodnega.
 

Majstr

Zelenc'
22. jan 2013
28
0
1
V poštev pridejo bližnja letališča (italija, avstrija, hrvaška). To sem že gledal, vendar ni nobenih letov za drugo leto. Šli bomo marca ali aprila.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Na skyscanner.net imaš veliko ponudb, izberi fleksibilni datum in dobiš cene za posamezen dan.

Odhod 16. marec, povratek 19. marec iz Brnika čez London EasyJet/Ryanair pride 169 EUR. Edino nekaj bi moral početi v Londonu, ker je ogromno časa med leti.

Iz Benetk imaš za 110 EUR direktne lete v Lizbono in nazaj.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
mislim, da bo easyjet ukinil linijo Benetke Lizbona. Ostane ti TAP iz Benetk ali iz Zagreba in pazi to, Adria iz Brnika prek Bruslja, znajo biti prav smesne cene, frend je zadnjič letel za dobrih 200 EUR.
 
Od aprila naprej ob torkih LJU/BRU/OPO -Ljubljana/Charleroi/Porto Wizzair in nadljevanje z Ryanair druga varianta ob torkih in sobotah Trst/Pariz/Porto
Za Lizbono druge variante Tap iz Benetk do Lizbone direkt potem Vuelin z presedanjem v Barceloni ter tretja low cost varianta Easyjet Benetke-Geneve(CH)-Lizbona - tudi VCE/NCE/LIS
 
Nazadnje urejeno: