Letališče Kopenhagen - čakanje

19. jul 2007
2.820
1.536
113
Na letališču v Kopenhagnu čakam 5 ur 20 min na pri prestopu. A je smiselno it do Kopenhagna ali ne. Mogoče informacije iz prve roke.

Hvala
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Jest sem ponavadi sel,..maš vlak iz letališča,... na samem letališču pa ponavadi tudi ni gužve.

Če maš pa Diners,. sta pa tam dva fajn prostora
smile-1.gif
 
19. jul 2007
2.820
1.536
113
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Jest sem ponavadi sel,..maš vlak iz letališča,... na samem letališču pa ponavadi tudi ni gužve.

Če maš pa Diners,. sta pa tam dva fajn prostora
smile-1.gif

Kakšen turistični nasvet
cool-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Meni je Nyhavn hud, tako da bi sel tja....,... tudi walking street je fajn..... vec pa itak ne bos imel casa,... Tivolija se pa jest izogibam
 

mala_puncka

Zelenc'
10. jan 2008
15
0
1
Z metrojem mas 15 minut do centra mesta - izstopis na postaji Kongens Nytorv, se razgledas okoli (Nyhavn), ce je lepo vreme si kupis piksno piva in se vsedes na obrezje na Nyhavnu ter uzivas.

Ce zelis malo sprehoda, se lahko od Kongens Nytorv po pesconi sprehodis tudi do postaje Norreport in od tam nazaj na letalisce. Pa ce bos lacen, ti je hotdog pri ulicnih prodajalcih najboljsa (in najbolj poceni) resitev.
Alternativa ti je po Strogetu (pesconi) do zelezniske postaje, od tam pa z vlakom nazaj do letalisca.

Te bo pa voznja v eno smer stala 36 DKK (priblizno 5 EUR) - rabis 3 cone.

Drugace je letalisce dokaj majhno in precej drago, za 5 ur ni kaj dosti poceti tam. Ali pa kot ze receno, letaliski salon ce imas Diners.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Jaz bi tudi sel do Nyhavn...pa pol varianta je tud en trip z ladjico po kanalih.
Izplujejo iz Nyhavna.




LP