Lepote multikulturnosti 4

zanimivo je predvsem tole:


je tole torej že zajadralo na oblast, direktno v kabinet mnz?

civilna družba pa taka...

faaak stari kera služba...malo ovo, malo ono, malo joka in stoka pa mahlo hudobn janez......pa maš par jurjev na tekočem, brez da bi se pretegnu Tvoje produkte, mišljenja, teze, dejanja pa itak plačajo davkoplačevalci
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.569
113
Sodišče EU-ja: Pristanišča ne smejo brez razloga preverjati ladij z rešenimi prebežniki
Sea-Watch vložil tožbo zaradi ravnanja italijanskih oblasti
Pristaniški organi ne smejo pregledovati reševalnih ladij humanitarnih organizacij, če nimajo trdnih dokazov o nevarnosti, je odločilo Sodišče EU-ja. Primer se nanaša na tožbi humanitarne organizacije Sea-Watch zoper italijanske pristaniške organe.

Včeraj sem šel na morje. V bratsko Hrvaško. Prečkal sem mejo EU, čakal dobro uro na meji in so me 2x preverli. Policaji, oblečeni v neprebojce. Drugič se bom raje peljal čez Kolpo v čolnu in se skliceval na sodbo iz Bruslja.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.569
113
Guverner Teksasa "kolegu" v New York poslal avtobus migrantov
Abbott mu je odgovoril, da ne dela nič narobe ali na silo, ker so vsi potniki na avtobusih podpisal izjave, da gredo iz Teksasa prostovoljno. New York pa se je razglasil za mesto zavetišče, ki zagotavlja zavetje, hrano in drugo pomoč nezakonitim priseljencem. Abbott zato sprašuje, v čem je torej problem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka in Kamele0N

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net

Pravijo, da se je zgodilo v soboto, 6.8.2022

S samim dejanjem se absolutno ne strinjam, kazen je definitvno premila. Pa v originalnem članku piše "Il 21enne norvegese, originario dell'Iraq, è stato condannato a 8 mesi, pena sospesa" - pogojno!

Me pa preseneča hitrost sodišča.

Sta pa potovala skupaj, ker je bil ta Iračan prebivalec Norveške.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.085
3.033
113

Pravijo, da se je zgodilo v soboto, 6.8.2022

S samim dejanjem se absolutno ne strinjam, kazen je definitvno premila. Pa v originalnem članku piše "Il 21enne norvegese, originario dell'Iraq, è stato condannato a 8 mesi, pena sospesa" - pogojno!

Me pa preseneča hitrost sodišča.

Sta pa potovala skupaj, ker je bil ta Iračan prebivalec Norveške.
Skratka zemljaka.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice

Pravijo, da se je zgodilo v soboto, 6.8.2022

S samim dejanjem se absolutno ne strinjam, kazen je definitvno premila. Pa v originalnem članku piše "Il 21enne norvegese, originario dell'Iraq, è stato condannato a 8 mesi, pena sospesa" - pogojno!

Me pa preseneča hitrost sodišča.

Sta pa potovala skupaj, ker je bil ta Iračan prebivalec Norveške.
Bistvo je da je dobila tisto kar je iskala. Mešanje ne gre skupaj, torej se strinjaš
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.569
113
Salmana Rushdieja zabodli na odru. Policija storilca prijela.

Kakšno policijsko varstvo je to, da ga je po poročanju Associated Press napadalec zabodel 10 do 15x? Razumem enkrat, ampak potem bi pa že kdo lahko vskočil ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in wd40