Last minute toplice z majhnim otrokom

19. jul 2007
2.820
1.536
113
Iščem priporočila (kam in kje dobiti ugodno ponudbo):

- last minute ponudbe za toplice od četrtka do ponedeljka ali torka (4 ali 5 nočitev)
- primerno za družino z 9-mesečnim fantkom (da ne bomo edini med samimi penzionistmi), ter da so kakšni majhni bazeni z ne prevročo vodo
- bolj budget varianta *** (lahko tudi **** za ceno ***
wink-1.gif
)

PS: Gledam bolj toplice, lahko tudi hrvaška obala ne predaleč, ampak mora imeti pokrit bazen za kopanje z otrokom v primeru slabega vremena
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.317
294
83
39
Ljubljana
Citat:
Uporabnik johan_blond pravi:
Iščem priporočila (kam in kje dobiti ugodno ponudbo):

- last minute ponudbe za toplice od četrtka do ponedeljka ali torka (4 ali 5 nočitev)
- primerno za družino z 9-mesečnim fantkom (da ne bomo edini med samimi penzionistmi), ter da so kakšni majhni bazeni z ne prevročo vodo
- bolj budget varianta *** (lahko tudi **** za ceno ***
wink-1.gif
)

PS: Gledam bolj toplice, lahko tudi hrvaška obala ne predaleč, ampak mora imeti pokrit bazen za kopanje z otrokom v primeru slabega vremena

pejte v čatežke toplice
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Vivat, topla voda, je tudi kar nekaj staršev z majhnimi otroki, pa če imaš Spar kartico naj bi bilo še cenejše, vsekakor pa vzemi hotel, ne depandanso.
Aja, čistoča v nulo!
 
Nazadnje urejeno:

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.317
294
83
39
Ljubljana
btw, kaj je pa narobe z depandanso?

bil kakšne 2 let nazaj, prov lepo pa čisto je not

če maš otroka pa da morš še kej skuhat zravn je super, ker maš kuhno not
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik johan_blond pravi:
Iščem priporočila (kam in kje dobiti ugodno ponudbo):

- last minute ponudbe za toplice od četrtka do ponedeljka ali torka (4 ali 5 nočitev)
- primerno za družino z 9-mesečnim fantkom (da ne bomo edini med samimi penzionistmi), ter da so kakšni majhni bazeni z ne prevročo vodo
- bolj budget varianta *** (lahko tudi **** za ceno ***
wink-1.gif
)

PS: Gledam bolj toplice, lahko tudi hrvaška obala ne predaleč, ampak mora imeti pokrit bazen za kopanje z otrokom v primeru slabega vremena

pejte v čatežke toplice
. Čatež? Glede cen ne bi rekel, da so budget zadeva. Vsaj letos cene za vikende. Ponudba v lokalih ob bazenih pa
bonk.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Nič ni narobe, oziroma le to, da moraš ven ko greš na bazen tako pa si lahko v plašču in tudi malo moker v glavo, edino tu mi ne paše depandansa.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
se je drugače priporočljivo namakat v bazenih z 9 mesečnim otrok? resno vprašam.
poznam kar nekaj primerov ko je otrok po obisku bazena/toplic zbolel. mogoče sem skeptičen tudi zarad tega ker tudi sam osebno ne maram bazenov
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Pojdita tja, kjer bo prijetno vama. Otrok bo poleg vaju srečen kjerkoli bosta.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Matr eni pretiravate, OTROK je ŽIVO bitje ni iz porcelana, ma ne poznam nobenga otroka kater ne bi užival v vodi, pa naj si bo star 9 mesecev ali 10 let, v bazenu sploh, ker je topel, ni soli...ampak tudi v morski ali v reki ko se privadi.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik KStoner pravi:
se je drugače priporočljivo namakat v bazenih z 9 mesečnim otrok? resno vprašam.
poznam kar nekaj primerov ko je otrok po obisku bazena/toplic zbolel. mogoče sem skeptičen tudi zarad tega ker tudi sam osebno ne maram bazenov

kje je problem? dober teden nazaj, kopanje v atlantisu 4 in 5 mesečni punčki.... ni posledic
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.201
8
38
40
Lahko bi napisal v katerih toplicah je topla ali mrzla voda. V Šmarjeških in v akvaluni(zunanji) v Podčetrtku so se mi zdeli bazeni najhladnejši... Najtoplejši pa v termah vivat (okrog 40°C)
srce-1.gif
-Zdi se mi da je v termah 3000 isti.
Drugače sem pa bil v dolenjskih, šmarjeških, čatežkah, rimske , laško, podčetrtek, dobrna, rogaška in v hrvaških terme Tuhelj, Jezerčica in Istarske toplice.
Zanima me za Zreče, Topolščica, Lendava, Radenci za Snovik ste pa že napisal da je hladna voda.