Last minute počitnice

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Rabim neke ponudbe v stilu: LAST MINUTE POČITNICE v tujini (od kakega Balija, Kube, Dominikanske, Karibov, Tenerifov,....).
Potrebovala pa bi celotno ponudbo: letalo + namestitev (ne samo letalske karte, ali ne samo namestitve v hotelu).
V stilu tega:
TENERIFE - Playa de las Americas, Lti Gala*
Odhod: 9.12. / Letalo iz Münchna, 7 dni, POLPENZION, dvoposteljna soba
Cena: 479 € / oseba, Rezervacije v poslovalnici XXX , GSM: XXX, e-mail. XXX






Ne gre zame, ampak za darilo za eno obletnico...več nas bo "stopilo skupaj" in omogočilo eno željo...


Našla sem že eno turistično agencijo (ne bom dala imena, da ne bo kdo rekel, da delam reklamo!!), ki pošilja te ugodne ponudbe kar na e-mail in FB.
A veste mogoče še za kak UPORABEN link (ogromno "kar nečesa" sem našla s pomočjo strica Googla)?

Hvala
roza.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.627
6.869
113
www.odklop.com

Vseeno pa bi mogoče šli do kakšne turistične agencije, da bo vse pošlihtano tako kot mora biti, da ne naročite kar nekaj preko neke spletne agencije, spregledate dropni tisk, potem pa bo to postalo jalovo darilo.

Raje nekaj eurov več, da bo ziher vse, kot pa iskat najbolj ugodno, imo.
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Odklop bom poklicala. Dobra ideja...hvala.

Sigurno pa bomo kupili preko agencije.
Meni je le v VELIKO pomoč (da ne rabim hoditi od agencije do agencije in spraševati,...) če dobim ponudbe na mail. Če mi je kaj všeč...potem pa dalje v akcijo preko agencij.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Rabim neke ponudbe v stilu: LAST MINUTE POČITNICE v tujini (od kakega Balija, Kube, Dominikanske, Karibov, Tenerifov,....).
Potrebovala pa bi celotno ponudbo: letalo + namestitev (ne samo letalske karte, ali ne samo namestitve v hotelu).
V stilu tega:
TENERIFE - Playa de las Americas, Lti Gala*
Odhod: 9.12. / Letalo iz Münchna, 7 dni, POLPENZION, dvoposteljna soba
Cena: 479 € / oseba, Rezervacije v poslovalnici XXX , GSM: XXX, e-mail. XXX






Ne gre zame, ampak za darilo za eno obletnico...več nas bo "stopilo skupaj" in omogočilo eno željo...


Našla sem že eno turistično agencijo (ne bom dala imena, da ne bo kdo rekel, da delam reklamo!!), ki pošilja te ugodne ponudbe kar na e-mail in FB.
A veste mogoče še za kak UPORABEN link (ogromno "kar nečesa" sem našla s pomočjo strica Googla)?

Hvala
roza.gif

Prvo: hotel se ne imenuje več LTI Gala, ampak Alexandre Gala
cheer.gif


Hotel je v centru Playe de las Americas in je čisto ok (bil v hotelu)


Lahko pa ti pomagam, več na zs
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Rabim neke ponudbe v stilu: LAST MINUTE POČITNICE v tujini (od kakega Balija, Kube, Dominikanske, Karibov, Tenerifov,....).
Potrebovala pa bi celotno ponudbo: letalo + namestitev (ne samo letalske karte, ali ne samo namestitve v hotelu).
V stilu tega:
TENERIFE - Playa de las Americas, Lti Gala*
Odhod: 9.12. / Letalo iz Münchna, 7 dni, POLPENZION, dvoposteljna soba
Cena: 479 € / oseba, Rezervacije v poslovalnici XXX , GSM: XXX, e-mail. XXX






Ne gre zame, ampak za darilo za eno obletnico...več nas bo "stopilo skupaj" in omogočilo eno željo...


Našla sem že eno turistično agencijo (ne bom dala imena, da ne bo kdo rekel, da delam reklamo!!), ki pošilja te ugodne ponudbe kar na e-mail in FB.
A veste mogoče še za kak UPORABEN link (ogromno "kar nečesa" sem našla s pomočjo strica Googla)?

Hvala
roza.gif

Prvo: hotel se ne imenuje več LTI Gala, ampak Alexandre Gala
cheer.gif


Hotel je v centru Playe de las Americas in je čisto ok (bil v hotelu)


Lahko pa ti pomagam, več na zs
cool-1.gif

To ponudbo sem sicer prilepila sem samo "za primer".
Če pa si v kaki povezavi s takimi ponudbami, pa te kontaktiram, ko bomo rabili to darilo
cheer.gif
 

mirko_77

Pripravnik
6. feb 2014
80
0
6
pozdrav,..
mene tudi zanima malo za te last minute. Trenutno imam dobre izkušnje z telemi http://www.potujnekam.com/last-minute. Me pa zanima glede na to da je dan danes možnosti veliko ce je še kje drugje kaj pametno pogledat. Sem bil zadovoljen z njimi, ampak informacije niso odveč.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Iščem eno ultralastminute akcijo za odhod ta vikend.

Kje iskati, da dobim nekaj pametnega?