Last minute na letališčih

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Specifično me zanima, kako v praksi izgleda to na večjih letališčih, recimo specifično za kako New Yorško letališče. Trenutna ideja je, da bi šla v sredi Oktobra za recimo 3-4 dni v NYC, potem pa na letališču našla neko ugodno karto za srednjo ameriko ali karibe. Pač last minute, kam pade pade za cca 10-14 dni, potem pa preostanek v NYC in potem nazaj domov. Se to sploh da? So take karte sploh kaj cenejše?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.539
1.143
113
Celje
V Minhnu sem jst to "testiral" (obstaja verjetno kakšna tema o tem) in ti povem, da se ni izšlo. Karte niso bile NIČ cenejše, pa še problem je bil za dve osebi...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
ameri imajo že tako precej cenejše karte kot mi.tako da nek problem tudi redno dobiti karto za karibe ali j ameriko ni sile.za primer ti povem da LA-Hawaii dobiš za 200$
 

Vrsho

Pripravnik
28. jan 2008
633
4
16
41
Šentvid pri Ljubljani
Obišči stran
Marca sem v Munchnu iskal letalske karte za 4 osebe za v Hurgado. Ker so te osebe zamudile na svoj let smo nujno rabili nove karte z letom še isti dan. Kot po naključju rednega leta ni bilo več (pa tudi cene so divje za redne lete) smo šli v predel, kjer so turistične agencije in pri eni izmed njih našli ekstra ugodno ponudbo. Ponudba je vsebovala letalski prevoz in še namestitev v hotelu, cena za eno osebo pa je bila mislim, da nekaj manj kot 300 EUR. Oni so seveda izkoristili samo polet v eno smer, ostal aranžma so pa koristili potem svoj že obstoječi.