Laserski tiskalnik

doktor

Pripravnik
24. sep 2007
167
0
16
Zdravo!
Iščem ČB laserski tiskalnik, pa da ma možnost dvostranskega tiska ... to je vse
smile-1.gif
za razumno ceno. Seveda kvalietno!!

HVALA!
nahrung002.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Sicer ne podpira dvostranski tisk, pa mogoče vseeno kaj pomaga: doma imam Samsung ML-1710 in sem zlo zadovoljn (predvsem zaradi poceni obnovljenih tonerjev in velikega števila sprintanih strani). Edino bolj dolgo traja preden sprinta prvo stran kot HP 1010, ki ga imamo v službi (tudi deluje super, z enim tonerjem se tudi sprinta veliko, ampak ne vem če obstajajo obnovljeni).

Jaz bi na tvojem mestu preveril pred nakupom predvsem cene tonerjev (oz. možnost nakupa obnovljenih) in število sprintanih strani / toner. Drugače pa pri novih lasercih ni problema, da bi kupil zanič robo, tudi kaki Lexmarki se obnesejo presenetljivo dobro.

Sicer pa tukaj preveri ponudbo in cene: http://www.ceneje.si/tiskalniki-in-skenerji-laserski-tiskalniki
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Sam imam multifunkcijsko napravo Samsung 4016 in me stalno nekaj zeza.

Pošljem v tisk in javi napako, da ne more iztiskati, ga izklopim in vklopim, pa dela in tako stalno.
Se komu sanja kaj bi bilo?


Tonerje pa obnavlja v Ljubljani ena firma na Litijski cesti, na levi če prihajaš iz Most v bliku, v pritličju, malce prej je pa en vulkanizer.
Nazadnje mi jo je obnovil za polovico nove, pa še več prahu je notri nametal. (baje)
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Pa se da obnovit že obnovljene tonerje? Doma imam 2 pa ne vem al naj vržem stran ali ne.

V službi pa vedno pozabim rečt naj šparajo toner in tak gre vsak mesec kakšen originalen v smeti...
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Kaj pa gel-tiskalnik od Nashuatec-a? So ugodni, hitri, serijsko duplex in tudi kartuše/tonerji (gel v bistvu) ni tako drag, kolikor sem preverjal.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
priporočam HP LaserJet, modele 1018, 1020, 1022, 1022n ....... sam delam z modelom 1022n v službi in morem rečt da je zelo pohvalno hiter, pa tudi veliko listov lahko sprintaš preden sprazneš toner.
 

djgold

Zelenc'
6. okt 2007
2
0
1
Od teh hp-jev nima noben duplex enote, za hp z duplex enoto boš moral pošteno seči v svoj žep. Trenutno najboljša izbira je brothe HL-5250dn 28 strani na minuto toner za 7000 strani mreža 10/100 in duplex cena v Lancomu okoli 220€ v novembru pa pride v Slovenijo Samsung ML-2850D ki ima tudi 28 strani na minuto ,duplex in ceno okoli 179€.
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ima možnost dvostrankega tiska s tem da moraš pač liste ročno obračat(simplex printing), žal
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Saj si naštudiraš kako jih moraš obrnit potem za tisk na drugo stran v eni seriji.
smile-1.gif


Sam imam tudi ML-1710, kakšna tri leta. Ne grabi več dobro listov iz kasete, verjetno preveč prahu.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Tudi sam iscem BW laserca, ker sem ugotovil, da so barvni se ogromnejsi, farbe pa drage ko zafran, se ti ze bolj splaca nov printer kupit. Naceloma se odlocam za 100€, in sicer med Lexmark E120. Toner je sicer najcenejsi od Lexmarka, specifikacije tudi malce boljse, zanima pa me ce ima kdo prakticne izkusnje s katerim izmed njih. Predvsem me zanima kvaliteta izpisa, hitrost in pa glasnost, cene tonerjev so si pa precej podobne, isto kot pri barvnih, skoraj enake ceni novega printerja!
bonk.gif
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
no kot sem že v enem prejšnjem postu omenil uporabljam na šihtu hp LaserJet 1022n in lahko rečem da je zelo hiter, pa tudi glasnost ni moteča, tudi kvaliteta tiska je kvalitetna, no razen če ti tako kot meni zaide vanj miš in veselo naserje črvičke
hysterical-1.gif




EDIT: pozabil omenit; sodelavec ima hp LaserJet 1018 vendar nima tiste sprednje spodnje prozorne plastike, pa mogoče deluje malo bolj ceneno, drugače pa je videt učinkovit, kot tak je mislim da enako hiter kot moj, pa tudi tih
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno: