Las Vegas "NYE" 2010/2011

_Meduza_

Zelenc'
1. okt 2010
23
0
1
48
Vprašanje tistim kateri so bili v Las Vegasu. Kje najbolje pričakat novo leto v tem mestu? Vem, da se vsepovsod dogaja samo imam v mislih precej varnost in zabavo.
Kakeršna koli informacija glede tega mesta je super.

ps. Hotela še tudi nimam rezerviranega!

Hvala!
 

Fiat007

Fizikalc
1. apr 2009
1.065
0
36
43
Gorenjska in okolica (Bled)
Nisem bil za novo leto, bil sem pa pred enim mesecem.

Dogaja se ves čas povsod, predvidevam pa da se bo največ dogajalo po hotelih oz. na "Stripu".
Predvidevam, da bodo cene hotelov za novo leto kar navite. Mi smo splai v Miragu in je bila cena relativno nizka napram ostalim hotelom. Mogoče bodo nižji ratingi v "old downtownu".

Predvsem se mi zdi, da dogajanja ne bo manjkalo. Bi pa jaz osebno raje preživel novo leto v kakšnem NYC
grin1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.061
3.809
113
Za novo leto ne vem, na splošno pa velja da so cene hotelov med tednom nekajkrat nižje kot za konec tedna, oziroma vikend. Jaz sem spal v Stratosphere hotelu (tisti z najvišjim stolpom) mislim da za nekih 30$ na noč.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Za novo leto ne vem, na splošno pa velja da so cene hotelov med tednom nekajkrat nižje kot za konec tedna, oziroma vikend. Jaz sem spal v Stratosphere hotelu (tisti z najvišjim stolpom) mislim da za nekih 30$ na noč.

ja res je. jaz sem bil tud v stratospheru.. res poceni hotel. je pa na začetku stripa...no sj ga ne moreš zgrešit
smirk-1.gif
 

grobo

Pripravnik
23. jul 2007
893
0
16
Fiat: NYC zna biti zanimiv, vidim pa dva minusa - gužva in pa jebeni mraz (ko sem bil tam, je stalno pihalo in nočem vedeti kako izgleda, ko je zunaj -5)
 

Fiat007

Fizikalc
1. apr 2009
1.065
0
36
43
Gorenjska in okolica (Bled)
Citat:
Uporabnik grobo pravi:
Fiat: NYC zna biti zanimiv, vidim pa dva minusa - gužva in pa jebeni mraz (ko sem bil tam, je stalno pihalo in nočem vedeti kako izgleda, ko je zunaj -5)

Ja res je. Jas sem bil tam enkrat decembra in je svinjsko pihalo med avenijami. nič prijetno za zunaj biti. Letos sva bila tam oktobra in je bilo super. Ne pretoplo, ne premrzlo. Pravijo, da je jesen najboljši čas za obisk NYC
grin1.gif


Gužvo pa vzameš v zakup. To je pač NYC
wink-1.gif