Kuba

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Letos bi šel za 14 dni na Kubo. Kater letni čas je najbolj primeren?
Je bolje iti v lastni režiji (karta+prenočišče) ali prek agencije AI in potem malo sam raziskuješ(se da najeti kakšne skuterje, ali so razdalje prevelike, da bolj pride v poštev javni prevoz)?
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Lastna režija, je pa fajn za prvo noč si nekje že vnaprej rezervirati prenočišče.
Najemeš si lahko avto in se odpelješ tudi kam dlje - predvsem, če ne greš sam, je to najbolj fajn varianta.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Primeren čas je sedaj, tam nekje od aprila do oktobra je dol deževno obdobje, pa še kak orkan lahko fašeš.
 

toplastminute

Zelenc'
28. apr 2014
5
0
1
Obišči stran
Hja... jaz bi rekel da je to odvisno od tega kaj hočeš!
Ko sem bil še mulo sem šel na Kubo tako, da sem imel samo karto in popolnoma nič drugega. Bil sem sicer če danes razmišljam kar mal preveč avanturista. Prvo noč sem ponoči pešačil iz letališča proti mestu, ker so taksisti izsiljevali s ceno... Ampak bilo je super. Sicer sem živel tam kot kak cigan , jedel riž in piščanca, in pil večinoma vodo, ker je bilo ostalo predrago.

No drugič sem že imel rezerviran all inclusive hotel za prva 2 dni in zadnje 4 dni, vmes smo s prijatelji šli naokrog. Bilo je super.

Tretjič pa s familijo kar v all inclusive hotel na plažo , uživanje, relax 14 dni. Bilo je super.

Kaj mi je bilo bolj všeč težko rečem, ampak morda tista srednja varianta... Sicer če gledam kaj dobiš v all inclusive hotelu, bi tam brez tega zapravil zelo veliko, ker pijača in hrana je zunaj draga. Tako da z all inclusivom res velik poješ in velik popiješ, vidiš pa malo manj (ponavadi), če pa greš po svoje boš pa malce več videl ampak malo manj pojedel in popil.

Nekaj splošnih informacij sem spisal tule:
http://www.odklop.com/index.php?st=vra&kam=VRA