"Kraja" avtobusa in youtube video

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Nimam besed
crazy1.gif

http://m.24ur.com/bin/mobile/index.php?article_id=3993275
Pustimo to, da očitno mularija nima kaj bolj pametnega delat (btw. pohvale, da ga je spravil v pogon), ampak da objaviš video s svojo faco pri kriminalnem dejanju na youtubu? A je mularija res tako butasta danes?
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz...

glede da ima na yt na profilu tudi film tiste bele opel astre s katero so po travniku ril gre verjetno za istega modela. Sem pa že od parih slišal da je tip za čisto vse norčije. Važn da za naslednji podvig napoveduje kako bo vozu policijski avto
evil.gif


Kaj je tip naredu za nov let...hahaha


1922801-novlet.jpg
 

Priponke

  • 1922801-novlet.jpg
    1922801-novlet.jpg
    39,8 KB · Ogledi: 1.096
Nazadnje urejeno:

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Jap isti model. Ta je tudi tisti, ki je kradel plišaste igrače iz avtomata.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.323
113
Evo še v to temo

Citat:

Točno vem kaj sem objavil in točno vem kakšne so lahko posledice. Ampak jst sm pač tak tip človeka k se ne obremenjuje s posledicami, ki jih prinese slovenska policija in državno sodišče. Velikokrat sem že odgovarjal za svoje dejanja in še velikokrat bom. Ampak kako naj ti drugače povem kot: DOL MI VISI :D Ta država je banana od države in nobenega več resno ne vzemam. Tisti k pa boste pošteni v tej državi boste pa klošarji slej ko prej. Dons če ne kradš ne boš mogu normalno živet. In ne gre se sploh zrd medvedka, ne gre se sploh za to a mam denar al ga pa nimam, tisti k me poznajo vedo kok mam u žepu in za koga in kaj sem pripravljen porabiti svoj denar. Gre za eno navadno "zajebancijo", kjer sm lahko izkoristu svoje atribute, glede na to da sm suh, sm se lahko spravu notr pa nasmeju prjatle pa mogoče še kerga od vs. Tisti k se pa obremenjujete zrd mene, mojih dejanj in obnašanja pa lahko mirne volje prevzamete stvari v svoje roke in se me osebno lotite al pa prjavte policiji.. še enkrat naj ponovim, ne skrivam se pred nobenim in nikoli, ampak res nikoli ne obžalujem svojih dejanj. Za vse ki vas pa rit srbi:

Aleksandar Repiæ
Toplarniška ulica 7
1000 Ljubljana
EMŠO: 1101992500063

Lep pozdrav vsem ki sem pričaral nasmeh na obraz
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Čakaj mulc se je posnel kako je ukradel avtobus in se z njim vozi in to objavi na youtubu in... policija dela kaj?

Dela na tem, da človek dobi kar išče.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Velikokrat sem že odgovarjal za svoje dejanja in še velikokrat bom.

napovedal je da bo še velikokrat odgovarjal za svoja dejanja... a pa ni tak človek nevaren s svojo neumnostjo? Direktno pove, da se zaveda svojih dejanj in jih bo počel še naprej kljub posledicam (kaznim).
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Škoda, ker nismo v prejšnjem režimu. Bi takega policisti hitro ustavili, da bi nehal z neumnostmi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
eh ce bo ostalo pri takih mladnostnih potegavscinah...
To je že morda mladostna potegavščina, ampak nazori ne kažejo, da bo ostalo pri tem:
Citat:
Dons če ne kradš ne boš mogu normalno živet. I
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Velikokrat sem že odgovarjal za svoje dejanja in še velikokrat bom.

napovedal je da bo še velikokrat odgovarjal za svoja dejanja... a pa ni tak človek nevaren s svojo neumnostjo?

točno tako. samo upamo lahko, da se ne spomni tiste fore, ki je zadne cajte v USA "popularna", ko mularija s preveč prostga cajta naključne mimoidoče knockoutira. na kaj hujšega raje sploh ne pomislim.

daj daj, mali je pameten, kot da je u temu lajfu že kaj skoz dal. mrš govedo.

sploh pa dvomim, da je tak odnos dobil od dobre vzgoje.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
Jao mene... Zgleda mava enga skupnega kolega na FB in vidim skor vse njegove poste, ki jih ta moj kolega vneto lajka.
rolleyes-1.gif
Sem bom tud jaz rajš kar samocenzuriral... (...)

Citat:
Hvala unmu dreku k me je prjavu za pirotehniko in mam zrd njega lihkar hišno ob 7ih zjutri. Naj mu pokvarm dan z novico da mi niso nč najdl k nism zabit tok kokr je negdo mislu da sm. Pušiš mi [cenzura] in želim ti lep preostanek dneva!

1456144_520337174729058_1830581434_n.jpg



Jebiga, je pa caR zdaj, ko cela Slovenija govori o njem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
eh ce bo ostalo pri takih mladnostnih potegavscinah...

Po mojih info je kakor sem slišal tip enkrat že štihnil varnostnika v trgovini (poskus uboja) in zato dobil kazen "nadzor organov socialnega varstva" - v glavnem nič. Zdaj je napovedal krajo policijskega avtomobila, bil je pa tudi zraven, ko so s prijatelji zažgali neko lopo v kateri je zgorel brezdomec (uboj iz malomarnosti) - sojenje še poteka.

Tole niso več mladostne potegavščine. In to tudi približno ni za "lajkat".
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Pa nočno kopanje in savnanje v atlantisu (preko ograje). Ja za čuzo, samo tam mora dobiti kramp pa lopato, pa 12 urno (GNG) normo vsak dan doseči. Sicer se bo še drugih lumparij tam naučil.
 
Nazadnje urejeno: