Košarkarski koš

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Letos je v planu naredit domače mini košarkaško igrišče... Kakšno tablo ter obroč kupit glede na price/performance.. Gledal sem tudi samostoječe z stojalom ampak tisto me nekak ni prepričalo. Kolega je kupil za sina pa menda ni vzel najcenejšega pa ni lih kvalitetno..

Tole je ok?


Petrol ima kombinacijo table z stojalom za pametno ceno.. Se mi dopade ampak da bomo tole pobirali ko bo prevrnil veter ali nekdo malo preveč vrgel žogo mi pa tudi ni v interesu..


Lahko predlagate tudi kaj drugega ...budget? recimo do 200?


Konstrukcijo bomo skupaj spravili doma, nisem škrt ampak 500e za tole je pa čisti nesmisel..

 
27. jan 2022
4.801
1.736
113

Boš pa ja domače znaje podprl!?
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Preden sem odprl temo sem malo raziskoval ampak tega pa nisem našel. Sploh nisem vedel, da elan še dela tole.. No verjetno kitajci, ampak bo pa vsaj ime slovensko :) Bo tole z linka kar prava stvar, tistih 35eur ne igra nobene vloge, je skoraj plug&play :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
27. jan 2022
4.801
1.736
113
Preden sem odprl temo sem malo raziskoval ampak tega pa nisem našel. Sploh nisem vedel, da elan še dela tole.. No verjetno kitajci, ampak bo pa vsaj ime slovensko :) Bo tole z linka kar prava stvar, tistih 35eur ne igra nobene vloge, je skoraj plug&play :)
Temelj napravi tako, da lahko cev izvlečeš ko je v napoto ali pozimi. ;)