Kopanje Iistra, Kvarner sredina junija (ta teden)

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Se splača skočiti na kopanje za podaljšan konec tedna, ima kdo kakšne izkušnje iz prve roke, nisem bil še nikoli doli sredi junija... a je že kaj turističnega utripa? Temperature morja so menda 21 do 22 celzija.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Ja vreme je pri nas aprilsko... napoved je lepa in vroča v notranjosti.... obala pa napoved bolj blage temperature, bolj me zanima občutek v 22 stopinjah v morju in kakšen je že kaj utrip
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
Citat:
Uporabnik stop pravi:
Ja vreme je pri nas aprilsko... napoved je lepa in vroča v notranjosti.... obala pa napoved bolj blage temperature, bolj me zanima občutek v 22 stopinjah v morju in kakšen je že kaj utrip

Jaz sem šel lani zadnji teden Maja/prvi teden Junija v Barbarigo oziroma večinoma na plaži sem bil v Fažani, to je ene 5km od Pule. In tam naprej od Junija je bila sezona že čisto na polno, sploh ko sem odhajal nekje 10. Junija je bila že kar gužva. Ne ravno Julijska gužva ampak kar. Sploh zdaj ko je Euro bodo itak tam kockasti zažigal kontejnerje in delal zdraho, tako da ne bo dolgčas.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Citat:
Uporabnik stop pravi:
Se splača skočiti na kopanje za podaljšan konec tedna, ima kdo kakšne izkušnje iz prve roke, nisem bil še nikoli doli sredi junija... a je že kaj turističnega utripa? Temperature morja so menda 21 do 22 celzija.

Mali Lošinj je zaseden, takole po občutku, že vsaj 50%. ISIL.press....

Nekaj tisoč avstrijskih/nemških/nizozemskih/italijanskih upokojencev in vsaj tisoč 35-letnih Slovencev s šoloobveznimi otroki in terencem (ki sicer ni in NE BO videl makadama), ki tam visijo po 7+ dni.

In NOBENEGA aktivnega Nemca, Avstrijca, Nizozemca s familijo s šoloobveznimi otroki, ki bi tam visel po 7+dni.

Torej NEaktivni Nemci itd. BREZ šoloobveznih otrok...

Ter AKTIVNI Slovenci srednjih let (najbrž vsi managerji in nasploh misleci, ki delajo na daljavo, torej telepatsko) s šoloobveznimi otroki...
 
Nazadnje urejeno:

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Js pridem cez vikend dol, tud z dzipam, mau penzionerjem zivce kravzlat
smile-1.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
579
113
Ja, točno take si želimo na Lošinju. So najboljša možna promocija za Slovenijo.
Cel dan v gostilni pivo/travarica/pivo/travarica/pivo. Po možnosti na prazen vamp.

Pol se pa že popoldne dret k' žvau, da ja vsi tuji turisti vedo, da si Sloven'c.

Stoko jedna! Ž'vina nekultivirana! EU gnoj! EU izmečki!
 
Nazadnje urejeno:

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
Kakšno dramo delate eni glede SLO populacije na dopustu. Očitno še niste vidl švabske populacije, ki cel dan pijančujee na dopustu. Sam taki redko zavijejo na Kroatiše küste, ker tam nimaš kaj počet razen opazovat lepo naravo.

V bistvu zaplankanci obsojate "zaplankance"...
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
No ja, Slovenci se radi hvalimo z lepo naravo in kako jo imamo radi in bla bla... Potem pa na dopustu takole: https://www.facebook.com/brusi...ng={"tn"%3A"R"}

Ti s slike se očitno grejo novodobni "nomadski turizem", saj sem jih tudi sam videl, z istim ogromnim pickupom in psi, hladnokrvno vsaj dva dni "kampirali" pri plaži Preluk (med Opatijo in Reko).

A če jaz pridem s kamperjem k njim v dvorišče al pa pred blok za en teden, bo tud ok?


Če se vrnem na temo, dva vikenda nazaj smo se eksperimentalno namočili v morje pri Opatiji. Morje toplo, zunaj tudi, vsaj dokler sonce ne zaide za oblake. Po teh zadnjih turah dežja nisem več ziher kako bo. Gužve še ni.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik bigMIKE pravi:
Kakšno dramo delate eni glede SLO populacije na dopustu. Očitno še niste vidl švabske populacije, ki cel dan pijančujee na dopustu. Sam taki redko zavijejo na Kroatiše küste, ker tam nimaš kaj počet razen opazovat lepo naravo.

V bistvu zaplankanci obsojate "zaplankance"...
Ma kaka drama neki. Briga mene, kaki beboti so Švabi, Pa Čehi, Poljaki ali pa Japonci.
Samo pravim, da imajo Hrčki še dobre živce. Posebej mi je zabavno poslušat in brat, kako nas Slovencev ne marajo. Ja itak, še sami se ne.