Končno tudi iGo za Apple iPhone ...

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.419
716
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Končno smo dočakali tudi iGo na iPhone-u ...

articles-7256.png


http://www.mobile.si/articles/koncno-iphone-igo-my-way-2009.html
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
Jaz sem si ga kar kupil
smile-1.gif
RES! In do sedaj dela bp. Gor je tudi nova 2009.2 6 mesec karta Slo!
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
cca. 2 tedna nazaj sem govoril z njihovo PRovko in pravi da ga še en cajt očitno ne bo. Problem je v navezavi TeleAtlas-TomTom, oz. to, da ima Nokia v lasti Navteq, ki pa jih NavNGo nekako ne preferira, pa jim nekako ne uspe priti na skupni jezik glede certifikata za program. Isti šmorn kot pred meseci...

Program kot takšen je že narejen..
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.847
735
113
www.jernej.org
Ne?! Imaš pa na voljo še mnogo drugih navigacij, ki so po pravici povedano boljše od iGO-ta. iGO na iPhonu ima to težavo, da je še vedno na voljo le prva verzija, ki ima nekaj zoprnih hroščov.... ostale navigacije se redno nadgrajujejo (navigon, copilot, sygic, ...).
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
kdaj pa naj bi izšla nova verzija programa igo za iphona se kej ve?

nekje sem zasledil da šele leta 2012 prej ne je to možno?
smile-1.gif


hm ja ostale navigacije so kar kul, ampak kako je kej z pokritostjo slovenije? npr v igo lahko dam monolitovo mapo ki pokriva odlično slivenijo.

kake karte pa ima tom tom, navigon, copilot, sygic pa ne vem.

morda imaš kako info?

pa tudi bral sem, da se zna človek veliko namučit, da usposobi navigona na iphonu je to res?

hvala in lp
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
nekje sem zasledil da šele leta 2012 prej ne je to možno?


Meni se zdi leto 2012 v navigaciji zeloooo daljnaaaa prihodnost.
wink-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.419
716
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
kdaj pa naj bi izšla nova verzija programa igo za iphona se kej ve?

nekje sem zasledil da šele leta 2012 prej ne je to možno?
smile-1.gif

Ne ni mozno... oz. teoreticno je... vendar bo verjetno prej kaj, ker drugace se lahko poslovijo od tega, ker jih bo konkurenca prehitela... oz. jih je ze...
smile-1.gif
...


Citat:
hm ja ostale navigacije so kar kul, ampak kako je kej z pokritostjo slovenije? npr v igo lahko dam monolitovo mapo ki pokriva odlično slivenijo.

kake karte pa ima tom tom, navigon, copilot, sygic pa ne vem.

morda imaš kako info?

Pokritost je pri vseh dokaj podobna...

Citat:

pa tudi bral sem, da se zna človek veliko namučit, da usposobi navigona na iphonu je to res?

hvala in lp
Namucit? Enostavno poklikas v iTunes in sinhroniziras
smile-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
in kaj je drugačnega z tem novim updatom?

eno vprašanje imam, ali ta igo ki je narejen za iphone uporablja .fbl zemljevide? torej ali bi lahko prenesel najnovejši zemljevid od monolita 2009.9 za slovenijo in jo vstavil v folder map?

hvala in lp
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.847
735
113
www.jernej.org
Par novih funkcij (npr. integracija z iPod-om za predvajanje glasbe, ...) in popravilo nekaterih bugov.

Ja... uporablja fbl zemljevide... ampak ni nujno, da bodo delali (zaradi licence). Vgrajeni so pa 2009.06 zemljevidi.

Mene pri iGO-tu za iPhone najbolj moti to, da so na zemljevidih Slovenije napačne omejitve (70 tam, kjer bi moralo biti 90) in to, da lokacija na zemljevidu malo zaostaja (kar se v ostalih programih ne dogaja).

Najbolj kvalitetna navigacija za iPhone je Navigon (manjka mu le slovenščina).
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
wiii končno sm si tudi jaz privoščil iphona in sem si dal igo 1.1 gor vendar nimam nobenih zemljevidov

kako si lahko posebej dodam zemljevide v mapo contect? npr z file explorerjem na pcju? al kako se dodaja to v iphona.

prosil bi za pomoč
smile-1.gif


hvala in lp