[Koncert] Severina v Križankah

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
27.09.07, kot rečeno - Križanke.
cool-1.gif


klikn'me
severina.com
seve-nacionale.com
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Zdej me je klicala sodelavka, da ma dve karte zame zastonj, tko da sem prišparala 50€.
cheer.gif
Sem ful vesela .... komi čakam koncert.

............... kad si sam treba ti boca vina, treba ti severina
grin1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
aplauz.gif

A ti pa kar dve karti rabiš, da te spustijo na koncert?
17758-icon_confused.gif

Ma hecam se nooo ...

Ti samo poskrbi da boš v prvi vrsti, pa mal pomahi, da te pofotkam
wink-1.gif

Aja, dress code: majica z napisom "seve nacionale"
hysterical-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Moj je večji.
smirk-1.gif
hec

Saj bi jaz tut mahal, pa ne vem komu
wink-1.gif


Tebi bo itak lažje, bo publike velik več kot pa fotografov - torej boš ti prej mene vidla kot jaz tebe...
cheer.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Včeraj bila na koncertu Severine. Blo je res lepo. Prvič sem jo vidla v živo in moram rečt, da je dobra mačka
cool-1.gif


Vzdušje je bilo res fantastično.

Bitch: očitno jih nisi uspela preglasit, da bi te najdl
aplauz.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Če je bila, sem jo zagotovo slikal, pa tebe tut, večkrat...
tongue-1.gif

skupaj_z_vso_ostalo_publiko.press

Nekaj slikc prilepim ko pridem domov...
cheer.gif


Se opravičujem vsem, ki smo jim kvarili pogled med prvimi tremi komadi.
grin1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
lol, brez skrbi, sem mel tut širokokotni objektiv s sabo, tako da sem kar precej lahko zajel...
wink-1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Naj prilepim nekaj obljubljenih fotk...

Občinstvo je nestrpno čakalo na prihod zvezde večera...
1

Pravijo, kdor čaka, dočaka... Nekaj minut po 20 (fashionably late ali akademskih četrt) pride na oder admiralka... Ne vem ravno ali je prišla po Piranski zaliv ali kaj... (hecam se, da ne bo kdo užaljen)... Igra luči se je lahko pričela...
2

Na oder je prišla z že dodobra ogretim glasom iz slačilnice.
cool-1.gif

4

Včasih se je obrnila, da bi pogledala kam tako zavzeto zre občinstvo...
smirk-1.gif

6

Čeprav ni izgledala preveč utrujeno, so ji prinesli stol...
smirk-1.gif

7

Hitro se je "spočila" in nadaljevala s svojimi znanimi uspešnicami...
10

Nato so nas nagnali izpod odra, tako da nismo mogli slikati tega, kar je publika v prvi vrsti z malimi digitalci lahko...
bonk.gif

13

Vmes se je nekajkrat še preoblekla, nato pa so nas spet spustili pod oder... za še en komad. S posebnim gostom...
14

Vsega je enkrat konec in tudi tistega komada je bilo. Zato so nas varnostniki prijazno pospremili izpod odra, mi pa smo jo mahnili po dežju med publiko na balkonu...
16

Ja, slikal sem tudi zadnje vrste, se kdo najde? Hitro, roke gor!
10.gif

18

No, ker je bilo treba po tistem dežju priti nazaj v Kranj, in zjutraj pa še na šiht, nisem čakal do konca koncerta ampak sem nekaj po 22i uri lepo z marelo v roki šel iskat svojo corso, ki me je pridno čakala v eni od uličic nekoliko južneje od Križank.
rolleyes-1.gif


Pred začetkom so nam obljubili 6 komadov pod odrom, iskreno povedano nisem štel koliko jih je dejansko bilo v prvem šusu, ampak tudi če bi jih bilo deset je čas tako hitro tekel, da ne moreš verjet... Mislim pa da so ravno nasprotno mislili obiskovalci v prvih vrstah, katerim so se tiste minutke verjetno zdele neznansko dolge...
redface-1.gif

Kakorkoli že, upam da so vam tele slikce všeč, obljubim pa, da se bom prihodnjič še bolj potrudil.
cheer.gif


The end.

PS: za ta firbčne - EXIF je sicer priložen, na hitro povedano pa takole - nonstop nastavljeno na Aperture priority, v prvem šusu pod odrom (1.-12.) sem mel 50mm F1.8 II, vedno do konca odprto. Ko so nas poslali dol (od 13. naprej) sem prešaltal na Sigmo 17-70, tudi vedno odprto do konca, vrednost zaslonke pa je bila seveda odvisna od goriščne razdalje...
ISO sem imel nastavljen na 800, razen pri nekaj posnetkih (ne vem, če je kakšen tudi med temi slikami zgoraj), ko sem nastavil na 1600.
Flash (pa še to le vgrajeni) sem uporabil le pri zadnji fotki (18.), ko sem za bounce uporabil kar črno marelo, ki me je ščitila pred dežjem.
crazy1.gif
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
Ja seveda ne, če je blo pa folka tok, da ste se stiskali kot sardinice. Itak se v takih razmerah sam glave ven vidijo
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Meni se pa ne zdi. Sej bejbi se vidi, da je naravna lepotica pa tudi tako postavo ne dobiš brez dela
smile-1.gif
Ustnice ma najbrž res nafilane, glede ostalih stvari pa ne bi rekla, razen če ima zelo dobrega kirurga!.

LP
 

DrM007

700. registrirani uporabnik
1. sep 2007
2.450
1
38
42
Krain
A nisem lepo reku, da pridite v prvo vrsto!
grin1.gif


Čisto zadaj žal res nisem slikal, še najbližje kar mam je: