Komunisti konc je

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ne vem zakaj se ne morem znebiti občutka da je vse turbolentno dogajanje zadnjih dni povezano z pričakovanim porazom turčina na pruhajajočih volitvah. Komunajzarji ste živčni kot zveri v kletki,lajate, grizete in renčite.
hysterical-1.gif

Saj bo kmalu boljše, še nekaj dni, potem se boste pa lahko oddahnili od naporov , zlizali rane in odšli v ilegalo do naslednjih volitev.
evil.gif

Še enkrat , BEDNI STE
nahrung002.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

mr_

Guru
20. sep 2007
9.038
2.468
113
Dej bejz nazaj v svojo luknjo, b....
 
Nazadnje uredil moderator:

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Persen pomirja, res je, živčen si , torej moja teza drži
cheer.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Glavni komunajzar tle gor je pa najbolj oster nasprotnik včerajšnjega protesta.
hysterical-1.gif


DSF, gotof si!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jap, še 18 in gotof je!
 
Nazadnje urejeno:

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Najboljše je ali ignoriranje tovrstnih zapisovanj ali pa klik na trikotnik

dsf.jpg
 
Nazadnje uredil moderator:

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Persen rabiš, živčen si
 
Nazadnje uredil moderator:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.923
6.660
113
Dejansko se strinjam s OP, tudi meni to hudo smrdi po delovanju "stricev iz ozadja", nekako sumljivo hitro in usklajeno prihajajo akcije širom slovenije.

Na kocnu bo MB protestiral proti županu, korupciji, barabinstvu, etc... ostala slovenija pa proti vladi, namesto da bi se vsi osredotočli na svoje cvetke v županskih krogih.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ravno " naključna" kordinacija je predobra, zato vsaj meni smrdi, pa tudi zagretost agitatorjev je očitna, živčnost levakov se pa vidi tudi v tej temi ker toliko spamov kot sem jih fasal danes pa še ne. Pa samo resnico sem napisal
evil.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.923
6.660
113
Sicer imajo prav, da je treba zrušiti tudi vlado, ampak vlada sedaj niti ni pretiran problem, izvajajo reforme, ki so potrebne, to pa je v veliki meri to.

Lokalni šerifi pa kradejo, koliko se še da, tam je treba začet.
 

Zetor

Pripravnik
6. apr 2010
451
2
16
Komunistom gori pri riti , lahko pricakujes se vec brezglavih dejanj.
GotoFi so !
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Ne v jamo z drugačemislečimi, ampak to, da bi naj bili povsod v ozadju neki strici, je pa že bolano in žalitev za Mariborčane oz. za vse Štajerce.
Strinjam pa se, da bo tole priložnost Turk maksimalno izkoristil...
Ni pa od zadaj nobenih stricev, ampak narod, ki ima poln kufer vseh teh hobotnic po Mariboru.

Tako to gre:
najprej so se kradli naskrivaj šraufi, nato orodje za šraufanje, danes pa se že sredi belega dneva krade (korupcija in sumljivi posli), nato se ukradeno polaga na TRR, s tem pologom se plača neka osebna stvar, kot izvor pologa pa se reče, da so se prodale bale sena.

Če pa med strice šteješ radarje po mestu, se pa strinjam s tabo. Tile strici na križiščih so pa bili kaplja čez rob...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Si že kaj boljše ? Če sem te znerviral se opravičujem
 
Nazadnje uredil moderator:

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Pa samo resnico sem napisal
evil.gif
Torej imaš trdne dokaze, da so od zadaj Kučan&co. Torej dokaze na plano, pa do novinarjev itd.

post scriptum (da ne bo kdo tele kratice slučajno narobe razumel):
Turka niti približno ne prebavljam, niti ostale zalege iz njegovih ožjih in širših krogov, da ne bo kake pomote slučajno.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Žal spadaš v isto skupino provokatorjev kot so tile Kanglerjevi barabini v Mariboru (Barada&co.)....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Najboljše je ali ignoriranje tovrstnih zapisovanj ali pa klik na trikotnik

dsf.jpg

V ustrezni temi "predlogi in pobude" sem že predlagal zamenjavo imena simbola za spam.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik sistemik pravi:
Torej imaš trdne dokaze, da so od zadaj Kučan&co. Torej dokaze na plano, pa do novinarjev itd.

.

To trdiš ti , zato kar dokaze na plano
evil.gif
 
Nazadnje uredil moderator: