Kolesarstvo '22

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Saj se zavedate, da WvA prinese malo več sponzorskega denarja kot Rogla - al?

Stanje z dvema kapetanoma pa izhaja iz tega da je Vingegaard bodočnost (in nenazadnje 2. iz lanskega Toura), Rogla pa na odhodu.

Mi je pa Rogle žal - toliko truda in še več peha.
Pri njemu res lahko rečeš, da ni imel sreče in da je potem še imel smolo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.354
113
Verjetno prinese več cvenka tudi zato, ker Primož ni osvojil rumene majice. Pa smo spet v začaranem krogu, da je ni osvojil, ker Jumbo dela napake.
Kakorkoli, Pogačar razturil, izkoristi vsako priliko, neulovljiv, pa smo vseeno poklapani.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
še jutr se mal več pogleda potem pa se je kot kaže moj urnik sprostil za naslednja 2 tedna in bom gledal le še podaljšane highlightse ;)


glede včeraj in zmede jumba pa ne vem, mam filing da je ogromno panike povzročil vinograd ko mu je le ketnca dol padla. kdor je dobil potem njegovo kolo je ketnco poštimal po parih sekundah ampak panika v ekipi je že bila narjena. tisto da potem rogliča niso vidl pa čist vrjamem, že tko je blo vse skp hektično in v trenutku so se mogl odločt al met vsaj enga za gc alpa tvegat in imet nobenga, sj se niti ni vedl kakšne poškodbe ima roglič.
dobro napisano zgoraj, ne samo da ni imel sreče potem je imel še smolo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
vov, včeraj Pogačar pokazal svojo moč... Jih je stresel v šprintu...:nazdravje:

Jaz se pa moram resetirat... 17 let smo čakali na etapno zmago v Touru. Če je ene 3x samo dišalo po njej, ostalo nič...
Sedaj zmaga in prevzem rumene majice, meni v glavi.... Škoda da ni Roglič... Res si moram resetirat pogled :obesise:

Wout pa ne vem, res je močan do amena, stroj.... ampak včeraj je pa bilo metanje energije skozi okno...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.709
113
Vsi vključno s Pogijevo mladinsko ekipo imajo enake občutke glede Rogle. Pogi je pa norc ja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
Sej včeraj je roglič dobro pokazal, kdo je najmočnejši v jumbo. Tako da , kar tako dalje. Dirka je še dolga.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.486
1.132
113
Lahko je najmočnejši ampak ni nujno, da je tudi najhitrejši :D (beri Vingegaard je prišel pred njim v cilj).
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.354
113
Tadej ima sedaj velikooooo tarčo na hrbtu. TJV in Ineos pa bodo morali postreljat vse kar imajo. Problem je, ker njihovo najmočnejše orožje, vlakec, ne deluje v tem primeru.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
zakaj se tega Rogliča tako forsira v medijih in slini

če pa vidimo, kdo je glavni v kolesarstvu

dovolj je bil šenk lani na oi zlata na kronometru

pogačar je stroj

kaj je oni van aert vceraj delal, ni logike
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Saj se zavedate, da WvA prinese malo več sponzorskega denarja kot Rogla - al?

Stanje z dvema kapetanoma pa izhaja iz tega da je Vingegaard bodočnost (in nenazadnje 2. iz lanskega Toura), Rogla pa na odhodu.

Mi je pa Rogle žal - toliko truda in še več peha.
Pri njemu res lahko rečeš, da ni imel sreče in da je potem še imel smolo.
nima Roglič smole, ampak se je pojavil Pogačar
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Kar se primerjave z Pogačarjem tiče, ima res smolo da tekmuje v Pogačarjevem obdobju. Kar se padcev tiče, pa vse skup ni več smola. Malo je smotan. Preveč koncetriran, premalo gleda pred in okoli sebe.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Lej, Rogla ima dejansko preveč padcev - pač posledica, ker ni “šolan” kolesar (beri: ni od malega gonil) in ker je tudi TJV v preteklosti delal vse preveč napak (“pozabili” zaščiti kapetana).
Predvčerajšnja slama pa je dejansko smola.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in kalbo

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
zakaj se tega Rogliča tako forsira v medijih in slini

če pa vidimo, kdo je glavni v kolesarstvu

dovolj je bil šenk lani na oi zlata na kronometru

pogačar je stroj

kaj je oni van aert vceraj delal, ni logike
In kva hočeš povedati? Da je Primož zanič? Da brez veze, da kolesari? Naj gre domov? Po tej logiki, je dober samo Pogačar, ker na UCI lestvici je namreč Primož na drugem mestu, za Tadejem... Ostali po tvojem, gladko vsi domov, nimajo kaj delati tukaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007
15. jan 2019
3.459
1.085
113
In kva hočeš povedati? Da je Primož zanič? Da brez veze, da kolesari? Naj gre domov? Po tej logiki, je dober samo Pogačar, ker na UCI lestvici je namreč Primož na drugem mestu, za Tadejem... Ostali po tvojem, gladko vsi domov, nimajo kaj delati tukaj.
Pogacar je numero uno... raketa

Pa se onega drugega tak poveličuje, ni logike

Prvi je prvi, zakaj luzeru dajat prednost kot na oi...

Pogačar je najboljši brez dileme, Roglič nima šans proti njemu na touru...
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Ubistvu je Tour brezveze. Lepo bi se zmenil, da se dobijo v Parizu, naredijo podelitev in that's it!
Ti si še doma pri mamici in atiju ali so že uspeli ukrasti ta veleum?