Kolesarjenje Dalmatinski otoki - Katarina line

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
374
13
18
Kopivnik
Zdravo

Zanima me, ali je kdo bil z njimi na križarjenju od Splita preko otokov (Hvar, Brač, Korčula...) in nazaj v Split, pa da je po otokih picikliral.
Prosim za kakšna mnenja, komentarje...

Boris
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
374
13
18
Kopivnik
Greva z ženo sama - da vidiva hec, za naslednjič pa akcija z družbo. Bomo videli kak bo s sotrpini...

LP Boris
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.285
2.672
113
Sem bil na Hvaru na dopustu in srecal kar nekaj kolesarskih skupin. Stvar je zagotovo super, vendar ne v poletnih mesecih. So prisli Italijani z barkico v Sucuraj in iskali senco, da so lahko sploh ziveli. Ne vem, kako so zmogli kasneje pot na drugi konec otoka.. Bil je pa eden izmed vrocinskih vrhuncev. Iz starega grada proti Hvaru po stari cesti sem videl gonit americane in nemce, spet v ta hujsi vrocini....noro. Eni so imeli na sebi vetrovke?!?!?!? Zagotovo lepo in ce ni vrocine cudovito.
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
374
13
18
Kopivnik
Sva nazaj,. V priloženi datoteki je nekaj malega opisanega, morda pride komu prav. Ne znam dodati, kot je to v podforumu Fotoreportaže, zato sem dodal pdf. Imam tudi gps sledi opisnih poti, če bi kdo rabil, lahko tudi objavim.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Super napisano!
Se pa ne bi strinjal z uvodnim stavkom "Poti od doma do Splita ni potrebno opisovati, ni kaj pametovati. Po avtocesti do Splitske obvoznice" - vsako leto se na parih straneh debatira kako priti Dalmacijo. Zgleda je to kar projekt
smile-1.gif
 

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
374
13
18
Kopivnik
@ Notranjc - haha faca
Ja pot do Splita lahko vzameš tak ali pa tak. Vsak po svoje - morda je edino v tistih poletnih zabasanih mesecih pride kompliciranje v poštev - pa še takrat se za(j)ebeš. Zdaj ni bilo sile, dva trije avti na začetni cestninski, na končni pa greš tja kjer se plača s kartico in si enih par prehitel, če se ti ravno da.

@mr_
Sem probal prenesti in še vedno gre. PDF je zložen bolj na malo, ker je omejitev v velikosti. Slike so tak za občutek - spominska vrednost, umetniške pa bolj malo :)
 
Nazadnje urejeno:

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
374
13
18
Kopivnik
Šment je bil pri neprevidni kolesarki in pri onem šoferju. Še dobro da se je končalo kot se je, pa še na proti koncu. Je pa gospa pičila dalje v Dubrovnik in še kam. Sta z možem potovala 5 tednov skupaj.
Je pa zadevo za ponovit.
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.868