koledarji

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Kaj lahko letos od vrat do vrat nosijo?
pravkar so bili dimnikarji tukaj v Kamniku z koledarji.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Prijavi jih žandarjem, edino pravilno. Dobr je, da se še zlažeš, da so imeli neizpraven avto in niso bili privezani.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.299
3.408
113
Ne se ne smejo.

Naši gasilci so lepo vsakemu dali koledar v nabiralnik in položnico za prostovoljni prispevek.

In ja so od mene dobili tako kot vsako leto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in erikson

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
pri nas gasilci enako in njim vedno damo. dimnikar je včeraj sicer dobil, čeprav njim itak plačaš ko pridejo čistit, ne vem zakaj še z koledarji težijo.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Pri nas so gasilci pustili koledar v nabiralniku. Brez položnice.
V PKP7 je predvideno tudi nadomestilo za izpad dohodka od koledarjev za gasilce.
Dimnikarji pa po zakonu ne bi smeli pobirati prostovoljnih prispevkov. Tudi če ne bi bilo korone.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Pri nas so gasilci pustili koledar v nabiralniku. Brez položnice.
V PKP7 je predvideno tudi nadomestilo za izpad dohodka od koledarjev za gasilce.
Dimnikarji pa po zakonu ne bi smeli pobirati prostovoljnih prispevkov. Tudi če ne bi bilo korone.

saj to me moti pri dimnikarjih. računajo kr lepo ko čisti dimnik, pol pa še teži z koledarjem. za gasilce je pa normalno da daš nekaj, rabi met neko opremo, da ti pride pomagat.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne se ne smejo.

Naši gasilci so lepo vsakemu dali koledar v nabiralnik in položnico za prostovoljni prispevek.

In ja so od mene dobili tako kot vsako leto.
Pri nas so kar nosili, tako kot vsako leto. Ko sem jih pobaral, da menda to letos ni dovoljeno, so mi od daleč kazali list papirja, na katerem je pisalo DO VOLJENJE. :) Seveda sem jim dal prispevek, tako kot vedno.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
lri nas so tud nosili, drugje pa v kaslc...

ne vem zakaj ne bi smeli. sej sprehod dveh gasilcev ni prepovedan, ce pa vmes pozvoni pri sovascanu, da zazeli lepe praznike pa tud ni nic narobe.

ZASEKA: ti si zih mislu da se bos letos presvercal a? a je blo tezko dvajsetaka plunt?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Nepreklicno neodstopljeni in zdravstveni minister sta to letos prepovedala. En tolk upravičeno, kot zaprtje trafik in smučišč. :bonk:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
lri nas so tud nosili, drugje pa v kaslc...

ne vem zakaj ne bi smeli. sej sprehod dveh gasilcev ni prepovedan, ce pa vmes pozvoni pri sovascanu, da zazeli lepe praznike pa tud ni nic narobe.

ZASEKA: ti si zih mislu da se bos letos presvercal a? a je blo tezko dvajsetaka plunt?
ojoj ne, a res ne bom mogel. :valjamse:

jp, se nikoli nisem placal za gasilski koledar niti dal tolarja za gasilce. preveri koliko denarja gre letno za prostovoljna gasilska drustva in profi gasilce. sem si v zdravstvu predolgo sam cevlje in dele oblacil sam kupoval, ker zaradi pozresnih dohtarjev ni bilo denarja za pol kur.ca. prov profi gasilci so se norce delali iz nas, pac smo kolegi kot vsi v tem krogu policija-gasilci-urgenca.

dvajsetaka rajs v wellcumu stisnem za tangice studentki, ki pac koristi tistih svojih par lepih let :evil: . gasilci boste preskrbljeni do konec sveta.:cool:
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.496
8.862
113
ojoj ne, a res ne bom mogel. :valjamse:

jp, se nikoli nisem placal za gasilski koledar niti dal tolarja za gasilce. preveri koliko denarja gre letno za prostovoljna gasilska drustva in profi gasilce. sem si v zdravstvu predolgo sam cevlje in dele oblacil sam kupoval, ker zaradi pozresnih dohtarjev ni bilo denarja za pol kur.ca. prov profi gasilci so se norce delali iz nas, pac smo kolegi kot vsi v tem krogu policija-gasilci-urgenca.

dvajsetaka rajs v wellcumu stisnem za tangice studentki, ki pac koristi tistih svojih par lepih let :evil: . gasilci boste preskrbljeni do konec sveta.:cool:
Dej poglej, pomoje ti spet tablet spušča.

Taki kot si ti pol v krizi taprvi vpijejo kje so gasilci.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.518
266
113
hahaha, sm vedu, da imam prav!! skrtuh!!!

gasilci bojo preskrbljeni, ne skrbi.

jest pa nisem gasilc...