Kok je zadeva vredna?

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
KTM 640 Super Moto varjanta (model padel z glave, je pa 02')

Prvi lastnik (55letni oča športnik po duši), motor brez praske, skratka motor kot se spodobi. O ceni še razmišlja, vem pa
da nebo oderuško drag, ker me ma gospod rad
smile-1.gif
Pa še din-din ma dovolj da mu to ni potrebno.


Torej kako ceno naj pričakujem?


Podaril mi bo čelado, jakno, škornje, nekaj ostale Smithove opreme, skratka komplet, ampak mi zagotavlja da to nebo
všteto v ceno.


Študiram na okol 2,500... Preveč, premalo?


Ajde maheri dajte mi povedat, da vidim ki sem, v prihodnjem letu se pa tak mislim v kapelico zapelat tu pri Marlesu.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
A je Duke ali LC4? Cene so nastavljene tam okoli tri do tri jurje in pol, prodajo se za nekoliko manj (kolikor se zdaj sploh proda). Če te ima rad, je 2500 kar realna cena. Oprema ti bo prav?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
A je Duke ali LC4? Cene so nastavljene tam okoli tri do tri jurje in pol, prodajo se za nekoliko manj (kolikor se zdaj sploh proda). Če te ima rad, je 2500 kar realna cena. Oprema ti bo prav?

Ni duk, žal, torej bo ta LC4.

Oprema mi bo načeloma prav, ker sma oba tu-tu, šuhe pa sem probal in so kul.

Danes ko je lepo se grem peljat, ampak sem že odločen da ga bom mel, ker je zadeva res ohranjena in ima brutalen zvok. (krapiæ)


Vem pa da bodo stroški z njim kaj se servisov tiče. Če bo sploh preživel do prvega mojega servisa.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Tudi LC4 je strupen motorček. Zvok je res ubijalski, sploh če vzameš ven dB killer, te bodo sosedje malo postrani gledali.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Eh zvok je f*kjeno dober. Včeraj se najavim da pridem pogledat, pa mi ga je stari ogrel ker je mislil da se bom peljal pri -5
smile-1.gif


Pol pa ga je malo speko po gasu v leru pa sn mel občutek da se cela garaža z avtom vred trese
smile-1.gif



dB-jar pa itak da gre ven, bom kar starega nascal da mi to naredi, sosedi pa me že itak po strani gledajo, sicer pa ma frend
4kolesno zverino, tako da so v naši ulici vajeni vsega hudega, sploh ko ob 4ih zjutral prletim z razklapanim kombijem
smile-1.gif


Za opremo ki si vprašal, čelada načeloma se "nastavi" da vbistvu grem samo notranjost kupim po meri ne?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
dB killer ni problem vzeti ven, če hočeš, lahko doma poslikam kako to gre. Nimaš niti minute dela, en vijak in potegneš ven, nazaj pa po obratnem postopku.
Za čelado ti ne vem reči, vem da se za mojo Marushinko lahko kupi samo oblazinjenje, vendar mislim da samo za eno velikost. Vprašanje je, če lehko prilagajaš tudi velikost čelade. Školjke ponavadi delajo v treh velikostih in kombinirajo z različnimi debelinami stiropora in oblazinjenja.
Da bi se pa čelado lahko nastavljalo po velikosti pa prvič slišim.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Danes sem se peljal
srce-1.gif




Zvok ko si na motoru je hudi, ko se je pa oča pripeljal pa tako ali tako brez komentarja, ker je zadeva tako glasna in bobni,
ne samo da mobitela ne slišiš, tut vibrirat ga ne čutiš
smile-1.gif
Povedal mi je ceno, 2200 naenkrat ali 2700 v 10ih obrokih.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Povedal mi je ceno, 2200 naenkrat

Glede na ostale komentarje koliko naj bi bil vreden....

ti želim srečno vožnjo ter veliko varnih kilometrov
cheer.gif
 

digg

Pripravnik
10. okt 2008
316
0
16
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Danes sem se peljal
srce-1.gif




Zvok ko si na motoru je hudi, ko se je pa oča pripeljal pa tako ali tako brez komentarja, ker je zadeva tako glasna in bobni,
ne samo da mobitela ne slišiš, tut vibrirat ga ne čutiš
smile-1.gif
Povedal mi je ceno, 2200 naenkrat ali 2700 v 10ih obrokih.

Si ga vzel?
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Konec januarja oz. štart februarja, nemorem vseh prihrankov dat, pol pa za sendvič nebo, do maja bo pa stal v garaži...

Sem mu hotel dat stotko da sem resen, pa je rekel da ni problema, ker ga nima nikjer v oglasih pa ni mu nuja prodat, vbistvu
sem ga jaz hecal skoz in se je nekako odločil da bo vzel maxija, tega pa prodal meni, čeprav pa ga bo hudo gledat v garaži
do maja (mogoče že kak dan v marcu), sploh ko si ga zares želim že lep čas... Sej bi ga vzel komaj takrat ampak se bojim da si
bi premislil, se bi cena spremenila, skratka februarja keširam pa bom pač potrpel in ga vsako nedeljo kurblal in navijal v garaži
smile-1.gif
 

digg

Pripravnik
10. okt 2008
316
0
16
Če si slučajno do takrat premisliš mi javi, tudi sam iščem tako zadevo.
grims-1.gif
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Sej vsak Duke (razen duke 3, tist ma oznako SC4 ce se ne motm) je LC4.. to je samo oznaka motorja (Liquid Cooled 4-stroke). LC4 so bli lahko enduro variante, supermoto, al pa kot duke (najbl "cestni" model. Recimo Adventure (kao enduro potovalniki) modeli so tudi LC4. V malcolmovemu primeru gre torej verjetno za supermoto varianto..

Malkom, nalimi ksno slikco! Za 2200 je to pomoje super cena, sploh ce je odlicno ohranjen. Ce bos kdaj v osrednji sloveniji javi. Lahko gremo pa kdaj na roglo al pa pohorje
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Duke je štorija zase, itak monstrum pravi, sploh taprvi mi je nenormalno všeč, ampak ma pa ceno tudi...

2200 je huda cena kok gledam po avtonetu + podarjena kompletna oprema od ibercuga do helme, škornjev, rokavic, pa
25k prevoženih. (v 8ih letih) Gre pa tako kot si napisal za supermoto, katere gume so gor pa nisem pogledal.

Itak da bom kaj v osrednji, s sodelavcem boma redno mela ture proti primorski
smile-1.gif
In pa pohorje, rogla...