Ko kupiš MIO MOOV M300, katere karte so notri?

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Gledam na njihovi strani, pa je evropa 60EUR.
bonk.gif
Nek hacker nisem tako da neko krekanje in podobno igranje odpade. Piše pa da imaš v enem mesecu upgrade free....

Torej če prav razumem: kupim aparat, registriram, povežem PC in GPS s kablom in updejtam free. Potem je vsak naslednji update treba plačat 60 EUR? Kako pogosti so ti updejti? Saj verjetno če ob nakupu updejtam, potem imam lahko par let mir ker se ceste ne spreminajjo tako pogosto?

In pa ko kupiš aparat, katere dele evrope pokriva? Najbolj mi je važna seveda SLO in pa balkan....CRO, SRB, BIH....ko ga kupim je takoj ready to go?


Hvala
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Niso za MioMoov samo za primerjavo cen legalnih posodobitev zemljevidov:
Garmin CNE 100 evrov - doživljensko in 4x letno posodobitve
AdriaRoute in AdriaTopo - brezplačne posodobitve in pokrivata napisana območja

LP
 
Nazadnje urejeno:

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Ali so evropski zemljevidi ali pa adria regija. Na njihovi strani so verjetno napisani vsebovani zemljevidi.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Ne boš, ker boš obupal z iskanjem teh zemljevidov. Sicer se nekaj dobi, ampak nekako stvar ne dela. Nalagal sem na M400, pa sem kasneje ugotovil, da je škoda časa, sem raje vse skupaj dol vrgel in naložil Primota. Seveda me je mastergpsguruJanch prepričal in je res stvar veliko boljša od Miota.
aplauz.gif
Če pa praviš, da ti to ne gre, potem že raje v štartu vzemi napravo, ki pokriva vse.