Ko imaš dovolj Siola

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Ne da se mi preveč zajebavat. Pa če ti vzamejo aparat, pa je potrebno vse na novo vpisovat v imenik, stari so navajeni na ta telefon, pa tko, telegrami,......na splošno ne da se mi preveč zafrkavat...meni rabi samo boljši net.
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Imaš probleme z razumevanjem napisanega?
confused-1.gif
 

gorazdo

Pripravnik
6. avg 2007
323
1
18
Ljubljana
Jaz imam kombinacijo Vdsl - T2 in Telekomov ISDN telefon;
razlogi, da smo obdržali telefon so enaki, kot jih omenjaš ti... (navajenost starejših na klasiko itd itd...); dodaten razlog je še hišni alarm oz. povezava s centralo... za to smo morali kupiti celo en vmesnik, ki eno številko na ISDN spremeni nazaj v analogno linijo.
stupid-1.gif


zadeva dela ok; internet ne pada ob klicih na telefon;
je pa padalo na začetku... a so po prvem klicu poštimali (milsim, da so menjali spliter);

moj nasvet: go for it. (tudi jaz sem plačeval Siolu 12.000 sit za 4/512; zdaj za 27 EUR šiba 2x hitreje (8/1).
Brez neta sem bil 15 minut. (najavila sta se oba - Telekomovc in T2jevc... oba sta bila točna kot ura).
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Keri paket pa da vzamem...Gledal sem 2/2, glede na to da dosti robe poberem z neta, bi mi ustrezal tudi dober upload. Vsi imate nek velik download in nizek upload, 8/1; 10/2;

Cenovno pa naj bi bilo kot sedaj pri Siolu.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ksz

danes bil na t2 v šiški in doživel razočaranje. zaradi bednih kmetov iz telekoma nebom imel željene povezave 20/4 ker so me priklučili na centralo ki je 1km stran, namesto da bi me na tisto ki je samo 300m stran
bonk.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.344
967
113
No, pa smo se losali Siola in uživamo na T2ju...
grin1.gif




Da razložim kako je pri nas potekal priklop... V sredini septembra smo zaprosili za T2 internt + telefon (TV smo imeli že prej) ter za odjavo od Siola in stare telefonije ter za prenos številke. Na papirju od T2ja smo dobili napisano, da naj bi to vse skupaj naredili 1.10. Po parih dneh nas pokličejo, da bodo to izvedli 4.10. Si mislimo: v redu, lepo da so nas poklicali. Dostopa preko Siola nisem imel več od 3.10 popoldan. V redu, sem vse kar sem imel storiti, storil prej oz. v službi. 4.10. zjutraj opazimo, da telefon ne dela več... V redu, čakamo klic od T2ja kdaj nam pridejo priklopit. Tišina. Po službi se zapeljem na kranjsko centralo, kjer tisti dve limoni od bab (oprostite izrazu, ampak bolj primernega izraza ne najdem) nimata pojma...
smirk-1.gif
Internet dela, le ven bomo s telefona lahko klicali šele v ponedeljek.



In kar je meni važno:



speedtest.si



Pritisnite START



Inicializacija . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . OK

izvajam 10s upload test (v smeri k internetu) 9.32Mb/s

izvajam 10s download test (v smeri k vam) 9.57Mb/s



Pritisni START za ponovno meritev



Zadeva (zaenkrat) deluje
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik gorazdo pravi:
Jaz imam kombinacijo Vdsl - T2 in Telekomov ISDN telefon;

zadeva dela ok; internet ne pada ob klicih na telefon;
je pa padalo na začetku... a so po prvem klicu poštimali (milsim, da so menjali spliter);

enaka zadeva, v cca letu dni in kar nekaj klicih T2 v nasem primeru ni naredil nic, linija se vedno pada (mislim da dalje od helpdeska sploh ni prislo
bonk.gif
). T2 imamo dovolj pr bajti.
in ze nestrpno cakam T1 optiko. to pa je se druga plat medalje.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik jinetera pravi:
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Ceu kup akcij imajo, s katerimi privabljajo nove uporabnike, stare pa mislijo obdržati z visokimi cenami (je.b.eš tak popust),
Res je. Krivica. Pred 3 tedni sem kupila avto, sedaj imajo pa dodatni popust, pa mi ga nočejo upoštevat.

Res je. Da pojma nimaš.

Telefon in podobne pritikline se ne plačujejo za dvajset let vnaprej. Ampak za vsak mesec porabljene storitve posebej in sproti. In SIOL ima navado, da isti mesec enako storitev enim računa veliko dražje kot drugim. Torej isto stvar enim prodaja dražje kot drugim.

Avto pa - vsaj jaz osebno - plačam enkrat za vselej. Zastava mi za tisti yugič, na katerega že dolgo odlagamo rože, ne pošilja že davno nobenih položnic.

Bo šlo?
smile-1.gif