kmalu bo spet silvestrovo

majja

Zelenc'
11. avg 2009
1
0
1
Živjo
Vem da je še poletje, ampak mi smo se že začeli dogovarjati kam in kako za silvestrovo.
Prosila bi vse , če imajo kakšno idejo, kje bi lahko 6 družin (12 odralih in 12 otrok - 2 do 13 let) prijetno preživeli in dočakali novo leto. Ker nas je kar lepa skupina imamo vsako leto nekaj težav pri iskanju destinacije. V mislih imamo kakšno kočo ali kaj podobnega. Časovno bi to bilo tam od 3 do 4 dni.
Za vse dobre ideje se vam že v naprej zahvaljujem
cheer.gif
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
ksz

Za koče je treba it kar počasi v akcijo, ne se preveč obirat. Iz katerega konca pa ste? Do kam bi se odpravili?
Cen sicer ne vem, vendar za tako kompanijo to mislim da ni ovira, se kar porazdeli.
 

Fiat007

Fizikalc
1. apr 2009
1.065
0
36
43
Gorenjska in okolica (Bled)
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
ksz....

kdaj dajo pa kakšne agencije kaj ponudbe vn za NL?

Pomojem zelo kmalu. Mi smo drugače rezervirali čisto v lastni režiji. Je pa rekel lastnik te bajte v kateri je več apartmajev, da če ne bi poloæili akontacije tisti dan, ko smo bili dogovorjeni, da bi takoj lahko oddal naprej. Jih je imel še 5 zadaj.

Plačali pa bomo 600€ po apartmaju za 5 oseb od 26.12. do 2.1.2010. Meni se ne zdi drago
cheer.gif
 

LoveGirl

Pripravnik
13. avg 2007
102
0
16
dezela medijev in zelenih gozdov =)
hmmm... jst se tud sprašujem kam bi se letos dali za NL, ker sem že malo sita silvestrovanja na prostem...
sem gledala malo po agencijah pa za1x še ni nobene konkretne ponudbe...

tok da s kakimi dobrimi idejami kar na plano... pa da bo seveda v času recesije tud finančno znosno
wink-1.gif
hehe
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Jst bom kar lepo doma z mojmu in kužkom. Preveč drago je za silvestra, da bi si lahko privoščila. Je treba šparat...

Doma je najlepše..
srce-1.gif
 

LoveGirl

Pripravnik
13. avg 2007
102
0
16
dezela medijev in zelenih gozdov =)
Ve kdo kako in kje se da najet kako kočo v najem za silvestrovanje?
Kakšne so vaše izkušnje s tem?

Pogovarjamo se da bi za 31.12.-2-1. vzeli v najem kočo za 4 osebe. Velika Planina ali kje okolica Bohinja (če pozna še kdo kako dobro lokacijo je dobrodošlo).
Kakšne so kaj cene, kje se zadeva lahko rezervira, kakšna so vaša doživetja?

Prvič se spravljamo tako zadevo izvest, zato pa vsak nasvet, namig, pomoč dobrodošel/a =)

tnx
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
to govoriš za novo leto 2011/12? ker za letos, pa verjetno tudi naslednje na najbolj priljubljenih točkah si žal prepozna
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Tako je!. Letos je padlo glih na tak datum da ti ne bo oddal novem za 2-3 dni, če ti bo kdo oddal za 5 nočitev si lahko že srečna. Letos dajo vsi od nedelje do nedelje, kot ste že eni omenili pa so vse top destinacije zasedene že od 1.maja naprej.

Zdaj se še dobi kaj vendar so ostale le tiste dražje cene apartmajev oz. koč. Še malo in bodo rezervirane tudi te.

Lp